O NAS

evoENERGY – Twój Partner w dostawie i obsłudze revolucyjnych rozwiązań OZE

Motto

Motto opisującym działania EvoEnergy jest „PRAWDA”. Na jej fundamencie budujemy swój biznes. Prawdziwe rzetelne informacje dotyczące dostępnych dofinansowań, aktualnych aktów prawnych, możliwości finansowania oraz oferowanego sprzętu. Bez ściem, bez lawirowania i kłamstw. Nie obiecujemy tzw. złotych gór, dajemy naszym klientom sprawdzone rozwiązania dzięki którym uzyskujemy realne oszczędności!

Kim jesteśmy?

Firma evoENERGY to fachowcy w swojej branży, pasjonaci dla których praca stała się ich hobby. Jesteśmy firmą, która pomoże ograniczyć Wam koszty działalności firmy związane ze zużyciem energii elektrycznej nawet do 0 zł.

Jakość świadczonych usług, wyróżniające się podejście do klienta, nienaganna opinia w Internecie oraz osiągnięcia na rynku sprawiły, że zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem wydawanym tylko najlepszym i najbardziej wiarygodnym firmom.

Jako jedyni na rynku polskim dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania, renomowanych światowych firm, z najdłuższą na rynku Gwarancją!.

Wybierając evoEnergy możesz być pewnym szybkiego zwrotu z inwestycji przy minimalnym udziale ryzyka.

 „evoENERGY – specjaliści w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla elektrowni słonecznych i obsługą  inwestycji w odnawialne źródła energii”.

Działamy kompleksowo, pomagamy przy wypełnianiu i składaniu wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej, dajemy możliwość finansowania tych inwestycji (leasing, kredyt). Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem instalacji (montażem) oraz procedurą przyłączenia instalacji do sieci.

Kompleksowość w evoEnergy znaczy realizację inwestycji od A do Z, przy czym najważniejsze w całym procesie realizacji jest Z! 

Analizujemy prawdopodobieństwo otrzymania dofinansowania przez Naszych klientów!! Realizujemy tylko te projekty o dofinansowanie, których potencjał oceniamy jako wysoki. To gwarantuje naszą skuteczność. Ty zyskujesz ZAUFANEGO PARTNERA.!!!

 

ul. Leśna 6 lok. 5; 06-500 Mława; Telefon: 22 113 14 30