fbpx
     

Inwertery

solar edge

SolarEdge

SolarEdge jest dostawcą optymalizatorów mocy, inwerterów i programów do monitorowania rozwiązań do fotowoltaiki. Firma została założona w 2006 roku i posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, we Włoszech, Japonii i Izraelu.

steca

Steca

Niemiecka firma Steca to jeden ze światowych liderów w dostarczaniu rozwiązań dla fotowoltaiki. Firma specjalizuje się w produkcji falowników sieciowych i wyspowych, regulatorów ładowania, sterowników solarnych wraz z osprzętem do kolektorów słonecznych. Inwertery Steca Grid to korzystne rozwiązanie dla systemów fotowoltaicznych. Inwertery firmy Steca dedykowane są zarówno małym instalacjom w domach jednorodzinnych, jak również tym […]

zeversolar

ZeverSolar

Produkty Zeversolar łączą niemiecką myśl techniczną, jakość i niezawodność z chińskim doświadczeniem w wielkoskalowej produkcji i optymalizacji kosztów wytwarzania.Firma została założona w 2007 roku, a od 2013 roku należy do niemieckiego SMA Solar Technology AG – największego producenta falowników na świecie (99,25% udziałów należy do SMA ).

ul. Długa 12B; 06-500 Mława; Telefon: 22 113 14 30