fbpx
     

Panele fotowoltaiczne

SHARP

Sharp

Firma Sharp, jako ekspert technologii fotowoltaicznych z ponad 50-letnim doświadczeniem, znacząco przyczynia się do wprowadzenia przełomowych rozwiązań w tej dziedzinie. Oparte na technologii ogniw słonecznych z kryształami krzemu, moduły produkowane przez Sharp’a wykazują się zadziwiającą wytrzymałością w trudnych warunkach pracy i doskonale spisują się w systemach przyłączonych do sieci energetycznych.

SELFA

Selfa

SELFA GE S.A. jest  polskim producentem modułów fotowoltaicznych oraz elektrycznych elementów) w grzejnych (tradycje sięgają 1932 roku). Liczne realizacje (prosumenckie instalacje on- i off-grid; farmy PV w kraju i za granicą) świadczą o bogatym doświadczeniu firmy, które uzupełniane jest przez prace badawcze prowadzone we współpracy z instytutami naukowymi.

hisunage

HISUNAGE

Hisunage jest profesjonalną fabryką produkującą panele solarne, mieści się na 20,000 m2 w Taizhong w Tajwanie od 2013 roku. Przy użyciu zaawansowanej technologicznie produkcji automatycznej co roku na rynku, pod marką Hisunage, pojawiają się ogniwa o łącznej mocy produkcyjnej 200 MW. Stawiając głównie na jakość produktu firma wzbogaciła się o certyfikaty TUV oraz MCS. Wszystkie […]

jasolar

JA Solar

JA Solar Holdings Co., Ltd. jest światowym liderem w zakresie wytwarzania wysokiej jakości produktów solarnych służących do zamiany światła słonecznego na energię elektryczną, wykorzystywanych w budynkach mieszkalnych,handlowych.

xdisc

X-DISC

X-DISC to polska firma, o polskim kapitale, która działa na rynku od 2003roku. Jedną z specjalizacji firmy  jest produkcja modułów fotowoltaicznych. Obecnie zatrudnia ponad 80 specjalistów i posiada dwie nowoczesne linie produkcyjne, a roczna produktywność wynosi 65MW. Obsługuje klientów na całym świecie, doradzając, projektując i wspierając podczas instalacji. Oferuje rozwiązania standardowe i nietypowe. Projektuje dedykowane systemy […]

ul. Długa 12B; 06-500 Mława; Telefon: 22 113 14 30