fbpx
     

Refinansowanie PFRON 100%

Nawiązując z nami współpracę, możesz obniżyć koszty doradztwa i szkoleń nawet do 100% wysokości faktury. Skorzystaj z odpisu PFRON.

System odpisu jest przejrzysty i oparty na prostych zasadach mających podstawę prawną – jest nią Ustawa o Rehabilitacji Zawodowej.

Jak to działa?

Przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej dwudziestu pięciu pracowników płacą kary do PFRON (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych) jeżeli zatrudniają mniej niż 6% osób niepełnosprawnych.

Dla przykładu przedsiębiorstwo, które zatrudnia 100 osób musi zatrudnić 6-ciu niepełnosprawnych pracowników, wówczas nie zapłaci kary. W przypadku kiedy nie zatrudnia osób niepełnosprawnych płaci co miesiąc ok. 10 tyś. zł na rzecz PFRON czyli rocznie 120 tyś.zł.

50% wyżej wymienionej kwoty przedsiębiorstwo może wydać kupując w evoEnergy usługi, drugie 50% i tak należy wpłacić do PFRON zgodnie z ustawą o Rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych Artykuł 22, pkt.3.

Przedsiębiorstwo nadal wydaje 120 tyś. zł, ale dostaje usługi warte 60 tyś. zł i fakturę VAT obniżającą podstawę opodatkowania!

Współpracując z nami mogą Państwo znacznie obniżyć koszty redukując obowiązkowe wpłaty do PFRON.

ul. Długa 12B; 06-500 Mława; Telefon: 22 113 14 30