Fotowoltaika Chorzów – panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

Wyobrażasz sobie dom bez rachunków? Chciałbyś wreszcie sam decydować, na co przeznaczysz zarobione pieniądze? Z evoENERGY to możliwe. Wystarczy, że zdecydujesz się na montaż z paneli fotowoltaicznych na jednej z korzystnych dla Ciebie zasad finansowania. Oferujemy nowoczesne, wytrzymałe moduły fotowoltaiczne z gwarancją na 30 lat. Mieszkasz w Chorzowie? Budujesz dom w tym mieście lub zakładasz firmę? Nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Zielona energia w Chorzowie na korzystnych warunkach

Myślisz o przyszłości swojej i własnych dzieci? We współczesnym świecie galopujących cen nie masz pewności, że za kilkanaście lat rachunki za energię elektryczną czy media nie zdominują Waszego życia. Pomyśl o tym, już dzisiaj i zdecyduj się na zieloną energię, jaką zagwarantuje Ci instalacja fotowoltaiczna w Chorzowie. Co możesz zyskać? Współpracując z evoENERGY otrzymujesz nowoczesną technologię, w tym modułu szkło0szkło z 30 letnią gwarancją i wydajną instalację z mikroinwerterami.

Dysponujemy własnym magazynem, dlatego montaż przeprowadzimy błyskawicznie, bez oczekiwania na dostawę komponentów. Czas i jakość Cię nie przekonują? Sprawdź, jakie oferujemy formy finansowania. Fotowoltaika, która proponujemy możesz spłacać nawet przez 120 lub 150 miesięcy.

Dofinansowanie dla rolników i osób prywatnych

Chorzów jest dużym miastem ulokowanym na Śląsku. Ze względu na obszar górniczy okoliczne środowisko jest bardzom zanieczyszczone. To jeden z powodów, dla których zielona energia i OZE są tu szczególnie propagowane przez władze państwa. Wyrazem tego są dotacje, o które możesz się starać w programie Czyste Powietrze.

Jeśli jesteś rolnikiem w Chorzowie, do dyspozycji masz też program Mój Prąd. Wyjaśnimy Ci warunki przyznawania dotacji i pomożemy przygotować dokumentację niezbędną do wniosku. Wspieramy także przedsiębiorców, wskazując im korzystne kredyty na OZE i leasing.

Już dziś pomyśl o przyszłości i zainwestuj w panele fotowoltaiczne w Chorzowie. Czekają na Ciebie nasi specjaliści z evoENERGY. Zadzwoń, a odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.