Fotowoltaika – Myszyniec

Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Szukasz sposobu, aby mieszkać taniej, ekologiczniej i zyskać większą niezależność energetyczną? Sprawdź naszą ofertę paneli fotowoltaicznych w Myszyńcu. Dlaczego warto?

Przede wszystkim możesz oszczędzić – fotowoltaika pozwoli Ci na pozyskiwanie energii w sposób niezależny od wahań cen prądu na rynku. Możesz produkować ją samodzielnie, dzięki nowoczesnym modułom fotowoltaicznym znajdującym się na Twoim dachu, w ogrodzie lub innym miejscu. Z takiego rozwiązania korzysta już wiele osób, także w Myszyńcu. Dołącz do nich i ciesz się tanim prądem niezależnie od pory roku.

Moduły fotowoltaiczne w Myszyńcu – dlaczego warto nas wybrać?

Przede wszystkim dlatego, że działamy już od wielu lat. Wykorzystujemy praktyczną wiedzę, którą zdobyliśmy, projektując i montują instalacje fotowoltaiczne w Myszyńcu i wielu innych polskich miastach. Cały czas dążymy też do nowoczesnych rozwiązań, czyli:

  • stosujemy mikroinwentery zamiast inwertera centralnego, dzięki czemu moduły zyskują wyższą wydajność energetyczną,
  • nasze moduły są wykonane w technologii szkło-szkło, są niepalne i wyposażone w powłokę samoczyszczącą,
  • wykorzystujemy technologię Bifacial, która zapewnia nawet 30% więcej wyprodukowanej energii.

To wszystko sprawia, że skorzystanie z oferty fotowoltaiki w Myszyńcu w naszym wykonaniu jest inwestycją, która się opłaca. Wysoka jakość wszystkich komponentów pozwala nam oferować klientom gwarancję na aż 30 lat. Sprawdź, co dokładnie możesz zyskać i ile zaoszczędzisz.

Dofinansowanie fotowoltaiki w Myszyńcu

Oszczędności mogą być tym większe, że istnieje szereg możliwości finansowania założenia instalacji fotowoltaicznej w Myszyńcu. Programy rządowe i samorządowe pozwalają osobom zainteresowanym takim rozwiązaniem obniżyć koszt montażu modułów.

Możesz skorzystać między innymi z programu Mój Prąd, Czyste Powietrze lub odliczyć od podatku PIT koszt instalacji w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

Nie wiesz, która opcja da Ci najwięcej korzyści? Skontaktuj się z nami – doradzimy Ci.