Fotowoltaika Świętochłowice – panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

Jesteś osobą myślącą perspektywicznie i chcesz obniżyć koszty eksploatacji domu, zanim przejdziesz na emeryturę lub przekażesz go dzieciom? Jeśli mieszkasz w Świętochłowicach, zachęcamy do kontaktu z evoENERGY. Umówimy się z Tobą na spotkanie i szczegółowo wyjaśnimy, jakie korzyści wyniesiesz, montując panele fotowoltaiczne. W tej dziedzinie jesteśmy specjalistami i mamy za sobą tysiące realizacji. Dlatego wskażemy Ci najlepsze rozwiązanie i zagwarantujemy atrakcyjne warunki finansowania.

Dlaczego warto inwestować w panele fotowoltaiczne

Świętochłowice to jedno z wielu miast w Polsce, w którym wykonujemy instalacje fotowoltaiczne. Dlatego doskonale znamy się na warunkach pogodowych w kraju, poziomie nasłonecznienia oraz sposobie montażu paneli tak, aby pracowały efektywnie. Powierzając nam to zadanie, zyskasz gwarancję, że zostanie ono wykonane rzetelnie i zgodnie z wymogami. Stawiamy też na innowacyjne technologie, mając świadomość, że jest to inwestycja na kilkadziesiąt lat.

Montowane przez nas w Świętochłowicach moduły wykonane w technologii szkło-szkło, są dwustronne, niepalne i samoczyszczące. Dzięki temu nawet za kilkanaście lat wciąż będą nowoczesne i nie pozostaną w tyle za nowymi produktami. Ponadto producent udziela na nie aż 30 lat gwarancji, co w razie potrzeby umożliwia ich wymianę na nowszy model.

Oszczędzanie i samowystarczalność dzięki fotowoltaice

Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych w Świętochłowicach, przede wszystkim możesz liczyć na oszczędności. Po okresie zwrotu inwestycji Twoje rachunki za prąd zmniejszą się nawet o 95%. Nietrudno policzyć, ile tym samym zaoszczędzisz w trakcie roku.

Nowe przepisy, jakie obowiązują od 1 kwietnia 2022 roku, są niekorzystne dla osób, które chcą odprowadzać nadwyżki energii do sieci i odkupować je w razie potrzeby. Na to też mamy rozwiązanie. Zaproponujemy Ci zestaw hybrydowy z magazynem energii, w którym sam przechować swoje nadwyżki na czas niższej produkcji. Precyzyjnie obliczymy moc potrzebnej ci mikroelektrowni, poprzedzając te obliczenia audytem. Dzięki temu zawsze będziesz mieć własny, darmowy i wolny od podwyżek prąd.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie w Świętochłowicach!