Moduły fotowoltaiczne – Kolbudy

Instalacja modułów fotowoltaicznych na dachu domu, zakładu przemysłowego czy gospodarstwa rolnego to opcja, która budzi coraz większe zainteresowanie. Nic w tym dziwnego – system pozwala na produkowanie darmowego prądu, dzięki czemu obniża koszty eksploatacyjne każdego budynku. Niezależnie czy mowa o domu mieszkalnym czy obiekcie użytkowym.

Rolnicy i przedsiębiorcy, którzy zarządzają sporymi budynkami, często borykają się z niedogodnością w postaci wysokich kosztów pozyskiwania energii. Fotowoltaika może stanowić rozwiązanie tego problemu. Po spłacie inwestycji prąd jest praktycznie darmowy, a Ty możesz cieszyć się niższymi kosztami użytkowania obiektu.

Możesz ponadto skorzystać z jednego z preferencyjnych sposobów finansowania, czyli:

  • kredytów na atrakcyjnych warunkach,
  • programów rządowych i samorządowych,
  • ulgi termomodernizacyjnej.

Każdy z nich sprawdzi się najlepiej w określonych przypadkach. Jeśli nie wiesz, który wybrać, z przyjemnością Ci doradzimy.

Montaż fotowoltaiki w Kolbudach – oferta

Zajmujemy się montażem systemów fotowoltaicznych w Kolbudach i okolicach. Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę? Przede wszystkim dlatego, że cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą na zwiększenie wydajności instalacji fotowoltaicznych i obniżenie jej awaryjności.

Wykorzystywanie wysokiej klasy podzespołów oraz nowatorskich technologii sprawia, że możemy oferować klientom:

  • niezawodne moduły szkło-szkło,
  • bardzo wydajne panele typu Bifacial,
  • technologię opartą o mikroinwertery.

Są to elementy, które przede wszystkim podnoszą wydajność pozyskiwania i przetwarzanie energii. System może działać z pełną mocą nawet wtedy, gdy jeden z modułów jest częściowo zacieniony. Ponadto dwustronne panele zapewniają lepsze odbieranie promieni słonecznych, co zwiększa produkcję energii nawet o 30%.

Jesteśmy pewni najwyższej jakości wszystkich podzespołów, dlatego na wykonane instalacje oferujemy gwarancję 30 lat.

Szukasz fachowców od fotowoltaiki w Kolbudach? Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej.