Instalacje fotowoltaiczne – Łomża

Fotowoltaika to szansa na niższe rachunki za prąd. Nie dziwi więc fakt, że tak wielu klientów z Łomży i okolic zdecydowało się na inwestycję w moduły na swoich dachach. Dziś jest to tym korzystniejsze, że osoby zainteresowane instalacjami fotowoltaicznymi w Łomży mogą skorzystać z preferencyjnego finansowania takich inwestycji.

Możesz zrobić to między innymi w ramach:

  • programu Mój Prąd,
  • programu Czystsze Powietrze,
  • ulgi termomodernizacyjnej do podatku PIT.

Warto na bieżąco sprawdzać, jakie możliwości uzyskania dofinansowania są dostępne w Twojej okolicy. Jeśli nie wiesz, który wybrać i jak złożyć wniosek, skontaktuj się z nami – pomożemy.

Moduły fotowoltaiczne w Łomży – dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać akurat nasze usługi w ramach montażu fotowoltaiki? Przede wszystkim dlatego, że zapewniamy nowoczesne podejście do wykonywanie takich systemów.

Oferujemy:

  • moduły Bifacial, czyli dwustronne, które dostarczają do 30% więcej energii,
  • niezawodne panele szkło-szkło,
  • 30 lat gwarancji,
  • komponenty od sprawdzonych europejskich dostawców.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy wykonawcą systemów fotowoltaicznych, któremu zdecydowanie warto zaufać. Dzięki nam Twoje oszczędności mogą być wyższe, a czas spłaty inwestycji w instalacje będzie krótszy.

Fotowoltaika dla rolników i przedsiębiorców w Łomży

Naszymi klientami z Łomży są nie tylko osoby prywatne. Przygotowaliśmy ofertę także dla rolników i przedsiębiorców. Uwzględniamy ich indywidualne potrzeby związane z zapotrzebowaniem na energię i parametrami technicznymi budynków, na których zostaną umieszczone panele fotowoltaiczne.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę i odpowiemy na wszystkie pytania.

Możesz także skorzystać z bezpłatnej wyceny lub kalkulatora, dzięki któremu w przybliżeniu dowiesz się, po jakim czasie będzie mógł korzystać z darmowej energii elektrycznej. Fotowoltaika w Łomży to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem – warto dołączyć do zadowolonych klientów.