Instalacje fotowoltaiczne – Włocławek. Zainwestuj w panele i płać za prąd mniej niż kiedykolwiek!

Szukasz sposobu na ograniczenie wydatków na dom, gospodarstwo rolne czy firmę? Zacznij od optymalizacji kosztów energii elektrycznej. Najprostsze i najłatwiej dostępne rozwiązanie to fotowoltaika. Włocławek jest miastem, w którym możesz skorzystać z usług evoENERGY. Zbudujmy wspólnie system, dzięki któremu przestaniesz się przejmować kolejnymi podwyżkami energii elektrycznej!

Panele fotowoltaiczne we Włocławku – to się opłaca!

Panele fotowoltaiczne we Włocławku powoli stają się standardem. Coraz więcej osób prywatnych, rolników oraz przedsiębiorców inwestuje w tę technologię. Nie bez powodu! Dobrze wykonana instalacja pozwoli Ci znacznie ograniczyć rachunki za prąd – nawet o ponad 90%!

Jak to działa?

  • Na Twój dach (lub kawałek gruntu) trafią moduły fotowoltaiczne o odpowiednich parametrach.
  • Zostaną one połączone z mikroinwerterami oraz licznikiem dwukierunkowym.
  • Do zestawu mogą zostać dołączone także np. magazyny energii czy magazyny ciepła.

Tak powstała instalacja fotowoltaiczna pozwoli skutecznie pozyskiwać prąd na bazie promieniowania słonecznego. Energia jest zupełnie darmowa i ma parametry zbieżne z tymi z elektrycznością pozyskiwanymi z sieci. Jak więc widzisz, to prosty i intuicyjny sposób na uzyskanie bezpłatnego prądu.

Co ważne:

  • fotowoltaika to instalacja na lata – na same panele otrzymasz 30-letnią (!) gwarancję,
  • system pracuje przez cały rok, a wiosną i latem wytwarza nadwyżki energii – możesz ją odsprzedać do sieci. Prosumenci robią to na zasadach net-billingu, co pozwala wygodnie rozliczyć rachunki za prąd,
  • system jest bezpieczny oraz nie wymaga wyjątkowej obsługi – Ty możesz się skupić na korzystaniu z zielonej energii!

Dotacje na fotowoltaikę w Rypinie – pomożemy Ci je pozyskać!

Chcesz zainwestować w fotowoltaikę w Rypinie? Masz szansę na uzyskanie bardzo korzystnego dofinansowania na tę technologię. Jest ono przyznawane m.in. w ramach rządowych programów Mój Prąd oraz Czyste Powietrze. Czeka także ulga termomodernizacyjna.

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować Twoja instalacja i jakie oszczędności dzięki niej osiągniesz? Jeśli tak, skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę. Zapraszamy!