Fotowoltaika: Glinojeck inwestuje w panele fotowoltaiczne!

Powiedz „NIE” wysokim rachunkom za prąd i ciągłemu martwieniu się o podwyżki stawek. Wcale nie musisz się tym przejmować. Wystarczy, że zadbasz o swoją niezależność energetyczną. Rozwiązanie jest bardzo proste – to instalacja fotowoltaiczna. W Glinojecku możesz ją zrealizować, współpracując z evoENERGY. Postaw na nasze doświadczenie oraz markowe, europejskie panele fotowoltaiczne oraz pozostałe komponenty.

Panele fotowoltaiczne w Glinojecku – czy warto je zainstalować?

Zastanawiasz się, czy fotowoltaika to na pewno dobre rozwiązanie dla Ciebie? W większości przypadków odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Powód jest prosty: panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu pozwalają Ci wytwarzać darmową, a przy tym ekologiczną energię elektryczną. Dokładnie taką samą, jak ta, którą czerpiesz z sieci. Różnica polega wyłącznie na cenie.

Pamiętaj, że:

  • instalacje fotowoltaiczne są obecnie budowane przy zachowaniu minimum formalności – jeżeli mowa o mikroinstalacji do 50 kWp, nie jest potrzebne nawet pozwolenie na budowę. Jedyne, co trzeba zrobić, to zgłosić się do zakładu energetycznego, aby podpisać nową umowę i wymienić (bezkosztowo) licznik na dwukierunkowy;
  • fotowoltaika to rozwiązanie na długie lata – na panele glass-glass szwajcarskiej marki, które montuje evoENERGY, otrzymasz aż 30 lat gwarancji;
  • panele fotowoltaiczne opłacają się długofalowo – Twoje oszczędności będą rosnąć z roku na rok i pomogą się uchronić przed galopującą inflacją.

Postaw na współpracę ze specjalistami i przestań przepłacać za prąd!

Instalacje fotowoltaiczne w Glinojecku – ile to kosztuje?

Koszt fotowoltaiki w Glinojecku zależy w dużej mierze od tego, jakie jest Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną. Moduły muszą bowiem wyprodukować tyle prądu, ile potrzebujesz na bieżąco. Dlatego nie sposób mówić o konkretnych cenach bez sprawdzenia parametrów instalacji.

Chcesz się dowiedzieć, ile będzie kosztować instalacja fotowoltaiczna w Glinojecku? Skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów na bezpłatną wycenę. To pozwoli Ci na uzyskanie szybkich i konkretnych informacji odnośnie do:

  • całkowitego kosztu inwestycji,
  • poziomu oszczędności, jakie osiągniesz na przestrzeni kilkudziesięciu lat,
  • możliwości obniżenia wydatków poprzez skorzystanie z dotacji w ramach programów Mój Prąd, Czyste Powietrze czy ulgi termomodernizacyjnej od podatku PIT.

Skontaktuj się z nami i podejmij świadomą decyzję. Zapraszamy!