Fotowoltaika w Ostródzie

Planujesz montaż paneli fotowoltaicznych? To rozsądny wybór. Dzięki takiemu systemowi możesz obniżyć rachunki za prąd, a także mieszkać bardziej ekologicznie. Fotowoltaika należy do odnawialnych źródeł energii. To oznacza, że podczas pozyskiwania energii ze słońca nie powstają żadne szkodliwe substancje w postaci spalin czy pyłów. To niezwykle ważne szczególnie dziś, gdy tak wiele polskich gmin boryka się z problemem smogu.

Chcesz zamówić montaż paneli fotowoltaicznych w Ostródzie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jako doświadczeni specjaliści w tej dziedzinie pomożemy Ci w doborze optymalnego rozwiązania. Takiego, dzięki któremu oszczędzisz i jak najszybciej uzyskasz zwrot inwestycji w moduły fotowoltaiczne.

Panele fotowoltaiczne w Ostródzie – dlaczego warto nas wybrać?

Przede wszystkim dlatego, że zapewniamy najwyższą jakość. Stosujemy wyłącznie wysokiej klasy moduły fotowoltaiczne pochodzące od renomowanych europejskich dostawców. Jesteśmy pewni ich bezawaryjnego działania, dlatego zapewniamy klientom aż 30 lat gwarancji.

Co jeszcze nas wyróżnia?

  • Stosujemy technologię szkło-szkło, czyli bezpieczne, niepalne panele z powłoką samoczyszczącą.
  • Oferujemy moduły fotowoltaiczne typu Bifacial. Są to elementy dwustronne, dzięki czemu zapewniają aż do 30% więcej wyprodukowanej energii
  • Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania paneli fotowoltaicznych z różnych źródeł.

Jeśli szukasz specjalistów w dziedzinie fotowoltaiki w Ostródzie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Fotowoltaika w Ostródzie – jak ją sfinansować?

Nie tylko mieszkańcy Ostródy, ale także całej Polski mogą korzystać z różnych sposobów finansowania instalacji fotowoltaicznej. Jednym z nich jest rządowy program Mój Prąd, którego kolejne edycje są regularnie uruchamiane. Jeśli nie wiesz, jak złożyć wniosek o dofinansowanie – pomożemy.

Warto także zapoznać się z Programem Czyste powietrze, na którym inwestorzy planujący montaż fotowoltaiki także mogą sporo zyskać. Osoby wybierające ekologiczne źródła energii mogą także skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, rozliczając podatek PIT. Możliwości jest wiele, dlatego jeśli planujesz zlecenie montażu modułów fotowoltaicznych w Ostródzie, masz różne opcje finansowania do wyboru.

Zamów bezpłatną wycenę i sprawdź, ile możesz zyskać.