Instalacje fotowoltaiczne we Wrocławiu – nasza oferta

Instalacje fotowoltaiczne, które oferuje nasza firma, dają Ci możliwość obniżenia rachunków za prąd, a docelowo pozyskiwania darmowej energii elektrycznej. Choć wykonawców takich systemów jest we Wrocławiu wielu, warto zawsze współpracować z profesjonalistami. Duże znaczenie ma też technologia, w której działa instalacja oraz jakość podzespołów wykorzystanych do jej stworzenia.

Wybierając nasze usług, możesz liczyć na najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki. Wykorzystujemy między innymi:

  • panele typu Bifacial, które zapewniają wydajność wyższą nawet o 30%,
  • niepalne i samoczyszczące moduły szkło-szkło,
  • technologię na bazie mikroinwerterów, dzięki którym system działa efektywnie, nawet jeśli jeden z modułów jest mniej sprawny.

To jednak nie wszystko, ponieważ klienci z Wrocławia, którzy nawiążą z nami współpracę, otrzymają aż 30 lat gwarancji na produkty oraz na liniowy spadek mocy. To sprawia, że inwestycja w fotowoltaikę jest wolna od ryzyka i zapewnia pewne oszczędności.

Finansowanie instalacji fotowoltaicznych we Wrocławiu

Fotowoltaika cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko we Wrocławiu, ale także w całej Polsce. Przyczynia się do tego między innymi fakt, że osoby zainteresowane wykorzystywaniem zielonej energii mogą skorzystać z atrakcyjnych ulg i dopłat.

Szczególnie warte uwagi są między innymi:

  • program Mój Prąd,
  • program Czyste Powietrze,
  • ulga termomodernizacyjna od podatku PIT,
  • kredyty i leasingi na preferencyjnych warunkach.

Każda z wymienionych możliwości pozwala na obniżenie kosztu założenia instalacji fotowoltaicznej w domu jednorodzinnym, ale nie tylko. Niektóre dofinansowania są dostępne także dla przedsiębiorców i rolników.

Jeśli zatem chcesz skorzystać z takich ulg, ale nie wiesz, na którą się zdecydować lub jak się o nią ubiegać, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci i pomożemy dopełnić formalności.

Chcesz wiedzieć, ile rzeczywiście możesz zyskać na modułach fotowoltaicznych i po jakim czasie Twoja inwestycja się zwróci? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.