Instalacje fotowoltaiczne w Żurominie – postaw na zieloną energię i zacznij oszczędzać!

Ceny energii elektrycznej budzą coraz większe przerażenie. Ale Ty wcale nie musisz się obawiać. Rozwiązaniem, które uwolni Cię od stresu związanego z podwyżkami, jest fotowoltaika. Żuromin to miasto, w którym również możesz skorzystać z usług w tym zakresie. To proste rozwiązanie, dzięki któremu obniżysz wydatki na prąd i przyłożysz się do ochrony środowiska. Zrób to wspólnie z ekspertami evoENERGY!

Panele fotowoltaiczne w Żurominie – dlaczego warto?

Słyszałeś ostatnio, że fotowoltaika przestała się opłacać, dlatego wahasz się, czy z niej skorzystać? Nie powinieneś! Mimo że zmienił się system rozliczania nadwyżek energii – teraz prosumentów obowiązuje net-billing – nadal możesz produkować darmowy prąd! Odpowiednio zwymiarowana instalacja sprawi, że moduły zaspokoją większość Twojego zapotrzebowania na energię elektryczną.

To jednak nie wszystko! Net-billing daje szansę na odsprzedanie nadprogramowego prądu, a uzyskane w tym procesie środki posłużą do rozliczania rachunków za prąd z sieci. Efekt? Ich wysokość obniży się nawet o 90%! Oczywiście konkretne oszczędności zależą od parametrów Twojej instalacji.

Pewne jest jedno: jeżeli podejmiesz współpracę z doświadczonym partnerem, instalacja fotowoltaiczna przyniesie Ci potężne oszczędności na lata. Postaw więc na współpracę z evoENERGY.

Fotowoltaika w Żurominie z dotacjami – jak skorzystać?

evoENERGY zapewni Ci dostęp do najnowocześniejszych komponentów fotowoltaicznych i zrealizuje usługę montażu instalacji w krótkim czasie. Zadbamy o to, aby popłynęła do Ciebie maksymalna ilość darmowej energii w optymalnym koszcie. To jednak nie wszystko. Ponieważ panele fotowoltaiczne to technologia z grupy OZE, możesz obniżyć koszt inwestycji w nie, korzystając z różnorodnych dofinansowań.

Dostępne są m.in. dotacje z programów Mój Prąd czy Czyste Powietrze, a także ulga termomodernizacyjna. Eksperci evoENERGY pomogą Ci z nich skorzystać, a dodatkowo zagwarantują dogodne finansowania usługi.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zamów bezpłatną wycenę. Zapraszamy!