Fotowoltaika w Olsztynku? Postaw na współpracę z evoENERGY!

Potrzebujesz dobrego partnera, który wykona dla Ciebie instalację fotowoltaiczną w Olsztynku lub okolicach? Nie szukaj dłużej. Olsztynek to miasto, w którym działa evoENERGY. Zaprojektujemy i zamontujemy system PV, dzięki któremu wyprodukujesz duże ilości darmowego prądu. To Twój sposób na znacznie większą niezależność energetyczną – sprawdź koniecznie!

Panele fotowoltaiczne w Olsztynku – dla kogo to rozwiązanie?

Olsztynek jest miejscowością, w której widać coraz więcej paneli fotowoltaicznych. Zastanawiasz się, czy potrzebujesz ich również na swoim dachu? Zdecydowanie tak! Ten system pozwoli Ci znacząco zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Oszczędności mogą sięgnąć nawet powyżej 90%!

Jak to możliwe?

  • Instalacja fotowoltaiczna produkuje darmowy prąd, „posiłkując” się energią z promieniowania słonecznego. Jest ona darmowa, odnawialna i łatwo dostępna. Wystarczy, że zamontujesz moduły w odpowiednim miejscu.
  • Wiosną i latem, kiedy dni są dłuższe, fotowoltaika produkuje więcej prądu niż jesteś w stanie zużyć na bieżąco. W tym momencie pojawiają się dwie korzystne opcje. Pierwszą jest odsprzedaż nadprogramowych kilowatogodzin do zakładu energetycznego. Prosumenci korzystają z net-billingu.
  • Nadprogramowy prąd możesz też zmagazynować w magazynach ciepła i energii – tym sposobem unikasz wysyłania go do sieci i zwiększasz tzw. autokonsumpcję. A to podnosi Twoje oszczędności.

Jak zatem widzisz, fotowoltaika to prosty sposób na obniżenie wydatków na prąd, a w efekcie – na oszczędności na lata.

Dlaczego warto zainwestować w instalację fotowoltaiczną w Olsztynku z evoENERGY?

evoENERGY od lat działa na rynku OZE. Za nami tysiące wykonanych instalacji. Zawsze pracujemy sprawnie i z najwyższą precyzją. Bez kompromisów jakościowych. To za to doceniają nas klienci!

Zapewniamy:

  • innowacyjne komponenty, w tymszwajcarskie panele fotowoltaiczne glass-glass z 30-letnią gwarancją oraz mikroinwertery,
  • sprawną realizację prac – mamy własny magazyn fotowoltaiki i doświadczonych monterów, którzy łączą precyzję instalacji z niezawodną jakością;
  • pełne wsparcie przy formalnościach oraz pozyskiwaniu finansowania i dotacji – przeprowadzimy Cię przez te procesy krok po kroku.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Śmiało skontaktuj się z naszym zespołem!