Fotowoltaika w Działdowie – zainwestuj i przestań przepłacać za prąd!

Instalacja fotowoltaiczna w Działdowie? To inwestycja, która może Ci przynieść ogromne oszczędności. Przestań przepłacać za energię elektryczną i zacznij produkować własną, czerpiąc energię ze Słońca. To Twój sposób na niższe rachunki za prąd, a przy okazji ważny wkład w walkę o środowisko naturalne. Wystarczy kilka prostych kroków, aby popłynęła do Ciebie darmowa, zielona energia. Wykonaj je z ekspertami evoENERGY!

Panele fotowoltaiczne – Działdowo to doskonałe miejsce na ich montaż

Instalacja fotowoltaiczna produkuje prąd o dokładnie takich parametrach, jaki ma energia płynąca do Ciebie sieci. Różnica jest prosta: kilowatogodziny dostarczane przez system PV są zupełnie darmowe! Płyną do Ciebie, zawsze gdy na zewnątrz świeci słońce. Możesz nimi zasilić wszelkie instalacje, a przez to wyraźnie zmniejszyć rachunki za prąd.

To jednak nie wszystko! Panele fotowoltaiczne, jeśli są odpowiednio dobrane, wiosną i latem mogą generować nadwyżki energii elektrycznej. Ponieważ musi ona być natychmiast wykorzystana, istnieją dwa rozwiązania.

Pierwsze to zwiększenie autokonsumpcji – np. poprzez zastosowanie magazynu energii czy magazynu ciepła. Drugie – odsprzedanie nadprogramowej energii do sieci. To dodatkowy zarobek, który możesz przeznaczyć na opłacanie rachunków z Zakładu Energetycznego.

Jeżeli interesuje Cię fotowoltaika w Działdowie – inwestycję zrealizujesz wspólnie z nami. Zobacz, jakie to proste!

Instalacja fotowoltaiczna w Działdowie – zrealizuj ją z evoENERGY!

evoENERGY to doświadczony partner w branży fotowoltaicznej. Za nami tysiące zrealizowanych projektów – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorstw. Zapewniamy:

  • najwyższej jakości komponenty europejskich producentów – pracujemy m.in. na panelach bifacial Bauer Solar oraz mikroinwerterach;
  • szybką realizację zlecenia – to możliwe m.in. dzięki własnemu magazynowi fotowoltaiki,
  • wsparcie na każdym etapie realizacji prac – w tym przy uzyskaniu dotacji na fotowoltaikę. Działdowo oferuje w tym zakresie znaczące możliwości.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń lub napisz. To pierwszy krok do zielonej rewolucji w Twoim życiu!