Fotowoltaika dla osób prywatnych i firm – Jawor

Systemy fotowoltaiczne, które oferujemy klientom z Jawora i okolic, powstają na bazie nowoczesnych komponentów sprowadzanych od renomowanych europejskich producentów. Mamy pewność, że korzystamy wyłącznie z podzespołów najwyżej jakości. Nie są to wyłącznie obietnice marketingowe – osoby, które zlecą nam montaż instalacji fotowoltaicznej w Jaworze, otrzymają aż 30 lat gwarancji na produkt oraz liniowy spadek mocy.

Korzystając z naszych usług, masz zatem pewność, że podejmujesz świadomy wybór, który nie niesie ze sobą ryzyka. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie możesz zyskać na fotowoltaice i po jakim czasie instalacja zacznie zarabiać sama na siebie, zamów bezpłatną wycenę. Przygotujemy dla Ciebie kosztorys, który uwzględni Twoją indywidualną sytuację, czyli:

  • zapotrzebowanie na energię,
  • ilość miejsca na założenie paneli,
  • parametry budynku,
  • nachylenie dachu.

Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów, nie tylko indywidualnych, ale także biznesowych. Fotowoltaika to bowiem źródło energii, które można wykorzystywać nie tylko do zasilania domów mieszkalnych, ale także zakładów przemysłowych, gospodarstw rolnych i wielu innych obiektów.

Fotowoltaika w Jaworze – ile to kosztuje?

Wiele osób jest sceptycznych wobec fotowoltaiki ze względu na wysoki koszt założenia takiej instalacji. Faktycznie, jednorazowy wydatek może być spory, warto jednak pamiętać, że masz gwarancję zwrotu takiej inwestycji.

Ponadto klienci z Jawora mogą korzystać z atrakcyjnych dopłat do montażu modułów fotowoltaicznych. Mowa między innymi o:

  • programach rządowych,
  • ulgach podatkowych,
  • kredytach.

Dzięki temu jednorazowy wydatek na montaż instalacji nie uszczupli w znacznej mierze domowego budżetu, a Ty możesz zacząć produkować darmową energię ze słońca. Chcesz wiedzieć, po jakim czasie taka inwestycja się zwróci? Skorzystaj z kalkulatora dostępnego na naszej stronie lub skontaktuj się z nami. Chętnie dowiemy się, jak możemy Ci pomóc oraz opowiemy Ci więcej o naszych nowoczesnych technologiach.