Instalacje fotowoltaiczne w Nowym Mieście Lubawskim – zainwestuj na lata!

Czy wiesz, ile wydajesz na prąd w ciągu roku? Zastanów się, co zrobiłbyś, gdyby większość tej kwoty dało się zatrzymać w portfelu. To wcale nie abstrakcyjne pytanie, a rzeczywistość! Taką możliwość daje fotowoltaika. Nowe Miasto Lubawskie pokrywa się coraz większą ilością paneli fotowoltaicznych. Kolejne mogą trafić na Twój dach. To właśnie sposób na większą niezależność energetyczną. Sprawdź teraz!

Fotowoltaika w Nowym Mieście Lubawskim – zobacz, jak to działa!

Przy pomocy instalacji fotowoltaicznej można produkować darmową energię elektryczną. Wystarczy, że na moduły padną promienie słoneczne, a w efekcie wygeneruje się prąd. Po przetworzeniu przez falownik może on trafić do gniazdek i bezpiecznie zasilać wszelkie instalacje i urządzenia. Cały proces jest bezpieczny, bezobsługowy i niezwykle korzystny!

Pamiętaj jednak, że aby fotowoltaika działała zgodnie z oczekiwaniami – czyli pozwalała zaspokoić większość zapotrzebowania energetycznego – musi być dobrze zaprojektowana oraz wykonana. Dlatego powierz wszystkie prace związane z instalacją fotowoltaiczną nam – evoENERGY to doświadczony partner, który sprosta temu wyzwaniu!

Panele fotowoltaiczne w Nowym Mieście Lubawskim – postaw na współpracę z evoENERGY!

evoENERGY zapewnia kompleksową obsługę inwestycji w fotowoltaikę. Obsłużymy Cię od A do Z!

  • Nasi eksperci przeanalizują warunki techniczne na Twojej posesji oraz zapotrzebowanie na prąd. Na tej podstawie przedstawimy wycenę fotowoltaiki, a następnie przygotujemy jej projekt.
  • Dobierzemy markowe moduły fotowoltaiczne – korzystamy m.in. ze szwajcarskich paneli bifacial typu szkło-szkło – a także mikroinwertery. Zadbamy o to, aby przy jak najniższych kosztach zapewnić maksymalnie niezawodną pracę systemu.
  • Zadbamy o dopełnienie formalności związanych z instalacją fotowoltaiczną.
  • Wykonamy prace montażowe w dogodnym terminie.
  • Pomożemy Ci uzyskać dotację, np. z Mojego Prądu czy Czystego Powietrza, a także skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

Chcesz wiedzieć więcej? Nie wahaj się! Zadzwoń lub napisz, aby poznać szczegóły!