Montaż fotowoltaiki w Lubinie – poznaj nas bliżej

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat dostarcza klientom z Lubina i nie tylko nowoczesne rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki. Pozyskiwanie energii ze słońca i przetwarzanie jej w prąd elektryczny cieszy się niesłabnącą popularnością właścicieli budynków w całej Polsce. Nic w tym dziwnego – jest to zielone źródło energii, które pozwala wygenerować wymierne oszczędności, a przy tym jest w pełni przyjazne dla środowiska.

Osoby zainteresowane montażem fotowoltaiki w Lubinie mogą też skorzystać z różnych form finansowania takiej inwestycji. Do najczęściej wybieranych należą:

  • dotacje z programu Mój Prąd,
  • dotacje z programu Czyste Powietrze,
  • ulga termomodernizacyjna, którą można odliczyć od podatku PIT,
  • kredyty, leasingi i inne produkty finansowe na preferencyjnych warunkach.

Warto na bieżąco sprawdzać, jakie możliwości są aktualnie dostępne w Twoim regionie, ponieważ pozwolą Ci one oszczędzić wydatki i sprawić, że zwrot inwestycji będzie szybszy.

Fotowoltaika w Lubinie – czy to się opłaca?

To pytanie zadaje sobie niemal każda osoba, która rozważa montaż systemu fotowoltaicznego na swoim dachu. Nie da się ukryć, że samo założenie instalacji wiąże się ze sporymi kosztami. Trzeba jednak cały czas mieć na uwadze, że po spłacie takiej inwestycji można korzystać z darmowej energii. Jest się niezależnym od cen prądu na rynku, zyskuje się więc niezależność energetyczną i korzyści finansowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak szybko możesz zacząć korzystać z darmowego prądu, użyj naszego kalkulatora lub skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną wycenę.

Fotowoltaika to także zielone źródło energii. To oznacza, że produkowanie energii w ten sposób nie wiąże się z zanieczyszczeniem środowiska spalinami czy odpadami Jeśli zatem chcesz mieszkać zdrowiej, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli szukasz specjalistów w dziedzinie modułów fotowoltaicznych w Lubinie, jesteśmy do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Z przyjemnością wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.