Fotowoltaika Siemianowice Śląskie – panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

Siemianowice Śląskie to atrakcyjne miasto, w którym warto osiedlić się na dłużej. Jeśli chcesz zapewnić w nim sobie spokojną przyszłość, pomyśl też o obniżeniu kosztów codziennego życia. Osiągniesz cel, jeśli przestaniesz płacić rachunki za prąd. Pomoże Ci w tym instalacja fotowoltaiczna o odpowiedniej mocy. evoENERGY nie tylko specjalizuje się w montażu paneli fotowoltaicznych. Zapewnimy Ci też dostęp do najnowszych technologii, atrakcyjne warunki finansowania oraz długi okres gwarancji.

Instalacja fotowoltaiczna na miarę potrzeb budynku

evoENERGY działa w branży odnawialnych źródeł energii już od wielu lat. Wykonujemy instalacje w miastach na terenie całej Polski, w tym również w Siemianowicach Śląskich i okolicy. Na koncie mamy już ponad 2 000 realizacji różnego typu, co z pewnością stanowi podstawę zaufania. Mamy doświadczenie w montażu paneli o różnej mocy, w różnych warunkach technicznych, zarówno w domach prywatnych, jak i formach czy gospodarstwach rolnych.

Doświadczenie nie jest jednak jedynym powodem, dla którego warto podjąć z nami współpracę. W dziedzinie fotowolltaiki nie stawiamy sobie żadnych barier. Dlatego stosujemy nowoczesne moduły typu szkło-szkło i mikroinwertery zamiast inwertera centralnego. Na bieżąco śledzimy nowinki techniczne w branży i wdrażamy je w praktyce. Dysponujemy też własnym magazynem, dzięki któremu realizacji inwestycji skraca się nawet do 14 dni.

Fotowoltaika w Siemianowicach Śląskich bez obciążania budżetu

Planujesz instalację paneli fotowoltaicznych w swoim domu lub firmie w Siemianowicach Śląskich? Skorzystaj z naszych propozycji korzystnego finansowania inwestycji. Wybierając możliwość płatności w 120, a nawet w 150 ratach, zyskujesz komfort finansowy, a jednocześnie nie musisz poświęcać wszystkich swoich oszczędności.

Pomożemy Ci też w uzyskaniu dofinansowania z programu Czyste powietrze, a jeśli jesteś rolnikiem, to również z programu Mój Prąd. Podpowiadamy też, gdzie znaleźć korzystny kredyt na OZE dla firm lub jak wziąć fotowoltaikę w leasing.

Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz za instalację fotowoltaiczną w Twoim domu? Zadzwoń do nas i umów się na wycenę.