Instalacje fotowoltaiczne w Drobinie – zacznij produkować darmowy prąd!

Twoje rachunki za prąd stają się coraz wyższe? Nie ma w tym nic dziwnego. Stawki za energię rosną niemal z miesiąca na miesiąc. Jak rozwiązać ten problem? Sposobem na uchronienie się przed podwyżkami może być Twoja własna instalacja fotowoltaiczna. W Drobinie zrealizujesz tę inwestycję wspólnie z evoENERGY. Podejmij świadomą decyzję i zacznij oszczędzać!

Panele fotowoltaiczne w Drobinie – jak to działa?

Panele fotowoltaiczne przetwarzają energię słoneczną na prąd. Następnie trafia on do mikroinwerterów lub inwertera centralnego, gdzie uzyskuje parametry zgodnie z tymi sieciowymi. Właśnie tak uzyskujesz elektryczność o dokładnie takich samych właściwościach jak ta płynąca do Twoich gniazdek z sieci. Jest jednak zasadnicza różnica: ten prąd możesz wykorzystać zupełnie za darmo!

Właśnie dlatego w miejscowości Drobin panele fotowoltaiczne pojawiają się coraz częściej. Trafiają zarówno na dachy budynków jednorodzinnych, jak i gospodarstw rolnych czy firm. Każdy może korzystać z oszczędności, które przynosi ta ekologiczna inwestycja!

Ty również chcesz dołączyć do tego grona? Jeżeli tak, postaw na współpracę z evoENERGY. Przeprowadzimy Cię przez proces uruchomienia instalacji fotowoltaicznej w Drobinie krok po kroku.

Fotowoltaika w Drobinie – jak wygląda współpraca?

Zastanawiasz się, jakie kroki trzeba przejść, aby rozpocząć produkcję darmowego prądu ze Słońca? To prostsze niż myślisz!

  1. Skontaktuj się ze specjalistami evoENERGY i przekaż informacje o rocznym zużyciu energii w Twoim budynku. To pozwoli szacunkowo określić moc instalacji docelowej.
  2. Nasi eksperci po przeprowadzeniu audytu dobiorą odpowiednie miejsce na panele, a także przygotują projekt o starannie wyselekcjonowane komponenty. Korzystamy wyłącznie z europejskich modułów fotowoltaicznych oraz mikroinwerterów z długą gwarancją!
  3. Pomożemy Ci sfinansować inwestycję w optymalny sposób – np. poprzez atrakcyjną pożyczkę czy leasing.
  4. W Twoim imieniu dopełnimy formalności.
  5. Nasza ekipa zamontuje wszystkie elementy fotowoltaiki.
  6. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie – np. z Mojego Prądu czy Czystego Powietrza.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!