Instalacje fotowoltaiczne w Konopkach – długofalowe oszczędności na wyciągnięcie ręki

Ceny prądu rosną z miesiąca na miesiąc. Nie masz na to wpływu. Wcale nie musisz jednak polegać wyłącznie na energii z sieci. Co powiesz na to, by produkować ją samodzielnie, z darmowego, ekologicznego źródła? Właśnie tak działa fotowoltaika. Konopki to miejscowość, gdzie również można skorzystać z tej technologii przy współpracy z evoENERGY. To inwestycja, która się opłaca!

Fotowoltaika w Konopkach – Twoja droga do niezależności energetycznej

Boom na fotowoltaikę w Polsce trwa. Nie ma się czemu dziwić. To prosty sposób na obniżenie rachunków za prąd. I to znaczące. Twoje wydatki na energię elektryczną mogą spaść nawet o ponad 90%. Oczywiście wszystko zależy od tego, ile prądu potrzebujesz oraz – co najważniejsze – kto zaprojektuje i wykona instalację fotowoltaiczną. Bardzo istotne są precyzyjne zwymiarowanie mocy paneli fotowoltaicznych oraz określenie miejsca ich montażu.

To powód, dla którego warto podjąć współpracę z doświadczonym specjalistą. Twoim partnerem może być evoENERGY. Montujemy panele fotowoltaiczne w Konopkach i okolicach. Zapewniamy:

  • kompleksową obsługę od projektu do montażu,
  • wsparcie przy przebrnięciu przez wszystkie formalności z zakładem energetycznym,
  • pomoc w wybraniu korzystnej formy finansowania instalacji (nisko oprocentowana pożyczka, a może – dla firm – leasing?),
  • zaawansowane technologicznie, innowacyjne komponenty produkcji europejskiej – pracujemy m.in. na panelach szkło-szkło oraz mikroinwerterach,
  • sprawną realizację usługi – zadbamy o to, abyś mógł zacząć korzystać z zielonej energii słonecznej tak szybko, jak to możliwe!

Panele fotowoltaiczne w Konopkach z dotacją? Absolutnie tak!

Inwestycja w moduły fotowoltaiczne w Konopkach daje szerokie możliwości skorzystania z dofinansowania. Dzięki dodatkowym środkom będzie Ci łatwiej sfinansować system PV i cieszyć się jeszcze większymi oszczędnościami. Środki są dostępne m.in. w ramach:

  • Programu Mój Prąd – w 4. Edycji to nawet 20 500 zł!
  • Programu Czyste Powietrze (do 5 000 zł; inwestycję dobrze połączyć np. z pompą ciepła);
  • ulgi termomodernizacyjnej od podatku PIT.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, ile będzie kosztować Twoja instalacja i jak wiele dzięki niej zaoszczędzisz? Dzwoń lub pisz! Fotowoltaika w Konopkach z evoENERGY się opłaca!