Montaż fotowoltaiki w Głogowie

Planujesz zainwestowanie w instalację fotowoltaiczną w Głogowie? To dobry ruch. Dzięki niemu nie tylko obniżysz koszty eksploatacyjne swojego budynku, ale także zatroszczysz się o środowisko naturalne w swojej najbliższej okolicy. Na co warto zwracać uwagę przed wyborem wykonawcy systemu fotowoltaicznego?

Instalacje fotowoltaiczne w Głogowie – dlaczego my?

Przede wszystkim weź pod uwagę, jakich komponentów używa. W naszym przypadku są to wysokiej klasy podzespoły, które sprowadzamy od europejskich producentów. Mamy pewność ich bezawaryjności i wydajności, dlatego klientom z Głogowa, którzy nawiążą z nami współpracę, zapewniamy aż 30 lat gwarancji, także na liniowy spadek mocy.

Działamy transparentnie – nie obiecujemy Ci efektów, których nie będziesz mógł osiągnąć. Możesz zamówić bezpłatną wycenę, która uwzględni indywidualne cechy instalacji, która może u Ciebie powstać. Dzięki temu otrzymasz informację dotyczącą tego, ile będzie kosztował montaż instalacji fotowoltaicznej oraz po jakim czasie będziesz mógł korzystać z darmowej energii.

Nasz mocny atut to także nowoczesne technologie, które podnoszą wydajność działania systemu, czyli:


  • mikroinwertery,
  • moduły szkło-szkło – samoczyszczące i niepalne,
  • panele typu Bifacial – czyli do 30% wyższa wydajność działania.

Każdy z nich sprawia, że instalacja działa wydajniej, a Ty możesz generować wyższe zyski.

Dotacje na fotowoltaikę – Głogów

Jeśli planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w Głogowie, sprawdź, jak możesz obniżyć koszt inwestycji. Do dyspozycji masz co najmniej kilka możliwości, czyli:

  • programy rządowe i samorządowe,
  • kredyty i leasingi na atrakcyjnych warunkach,
  • ulgę termomodernizacyjną od podatku PIT.

Każda z opcji jest warta rozważenia, ponieważ pozwoli Ci wydać mniej na zakup instalacji i na szybszy zwrot kosztów. Jeśli nie wiesz, która forma finansowania najlepiej się sprawdzi, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Pomożemy Ci dokonać trafnego wyboru, a także doradzimy, jak poradzić sobie z wymaganymi formalnościami.

Zadzwoń lub napisz do nas, by dowiedzieć się więcej.