Fotowoltaika Sosnowiec – panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

Masz dość ciągle rosnących cen energii? Nie chcesz przeznaczać większości swoich dochodów na opłacenie mediów? evoENERGY jest firmą, która pomoże Ci zrealizować te plany. Od lat działamy w branży energii odnawialnej, oferując nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne mieszkańcom Sosnowca i okolic. Nie ma znaczenia, czy budujesz dom jednorodzinny, zakładasz firmę czy masz gospodarstwo rolne. Fotowoltaika w Sosnowcu jest rozwiązaniem dla każdego.

Zadbaj, aby pieniądze pracowały na Ciebie – zainwestuj w panele w Sosnowcu

Praca pochłania znaczną część życia, zapewniając środki na utrzymanie siebie, domu i najbliższej rodziny. Jeśli jednak większość comiesięcznej wypłaty przeznaczasz na dom, z pewnością szybko stracisz motywację do działania. Dzięki evoENERGY to może się zmienić. Inwestując w panele słoneczne w Sosnowcu, nie tylko znacznie mniej wydasz co miesiąc na prąd. Po kilku latach inwestycja się zwróci i będziesz korzystać z energii za darmo.

W branży fotowoltaicznej działamy od lat, dlatego doskonale wiemy, jak obliczyć moc mikroelektrowni na dachu twojego domu czy firmy w Sosnowcu. Podpowiemy Ci, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze, wykonamy projekt i przeprowadzimy montaż. Ty będziesz cieszyć się własnym prądem nie tylko latem, ale przez cały rok. Fotowoltaika w Sosnowcu to sposób na oszczędzanie i komfort. Dzięki niej na wartości zyska również Twój dom.

Inwestuj w panele fotowoltaiczne z dofinansowaniem

Jeśli wydaje Ci się, że panele fotowoltaiczne w Sosnowcu są dla Ciebie zbyt drogie, niekoniecznie masz rację. Inwestycja ma charakter długofalowy, dlatego wymierne zyski osiągniesz po kilku latach. Dodatkowo możesz liczyć na dofinansowanie z programów rządowych, którymi państwo zachęca do inwestowania w OZE. Program dopłat „Mój Prąd” to możliwość zyskania nawet 5 000 zł dopłaty lub więcej.

Jeśli jesteś rolnikiem lub biznesmenem, czekają na Ciebie inne profity. Do dyspozycji masz leasing i atrakcyjne kredyty bankowe, a jako właściciel gospodarstwa rolnego – ulgę inwestycyjną i inne dotacje. Nawiązując współpracę z evoENERGY w Sosnowcu, możesz liczyć na pomoc w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania.

Skontaktuj się i poznaj szczegóły!