Fotowoltaika Wodzisław Śląski – panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

Utrzymanie domu i rodziny bywa prawdziwym wyzwaniem nawet dla osób, które dobrze zarabiają. Potrzeby zwykle nie maleją, a dodatkowym problemem są nieustannie rosnące rachunki. Dlatego warto poszukać oszczędności i obniżyć przynajmniej opłaty za prąd. Inwestując w instalację fotowoltaiczną w Wodzisławiu Śląskim, możesz osiągnąć ten cel. evoENERGY od wielu lat realizuje projekty w dziedzinie fotowoltaiki. Współpracując z nami, zyskujesz nowoczesne, ekonomiczne i komfortowe rozwiązanie dla swojego domu.

Dwustronne moduły glass-glass z 30-letnią gwarancją

Celem działania firmy evoENERGY jest stworzenie takich warunków sprzedaży i realizacji usług, aby każdy mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego lub innego polskiego miasta miał szansę kupić instalację fotowoltaiczną. Jednocześnie nieustannie poszukujemy i wdrażamy w praktyce rozwiązania technologiczne z najwyższej półki. Ich przykładem są moduły fotowoltaiczne typu szkło-szkło marki Bauer Solar. Producent udziela na nie 30 lat gwarancji, co z pewnością potwierdza trwałość im wysoką jakość wyrobów.

Moduły dwustronne i samoczyszczące to jeden z wielu komponentów wysokiej jakości, z których budujemy instalacje fotowoltaiczne w Wodzisławiu Śląskim. Wszystkie elementy systemów dachowych czy montowanych na gruncie pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Jednocześnie na całą instalację udzielamy 15 lat gwarancji.

Panele fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw

Wodzisław Śląski jest dobrym miejscem do prowadzenia firmy, jednak również taki biznes wymaga sporych nakładów finansowych na energię. Dlatego evoENERGY zachęca do współpracy rolników i przedsiębiorców. Zaprojektujemy i zamontujemy dla nich instalację fotowoltaiczną standardową lub współpracującą z innymi źródłami energii.

Jeśli potrzebujesz produkcji na dużym poziomie, doradzimy Ci też jak sfinansować elektrownie o znacznej mocy. Do Twojej dyspozycji są atrakcyjne kredyty bankowe na OZE oraz umowy leasingowe. Umów się z naszym konsultantem i dowiedź więcej. Specjaliści z evoENERGY chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące montażu paneli fotowoltaicznych w Wodzisławiu Śląskim.