Instalacje fotowoltaiczne – Pułtusk i okolice

Jeśli szukasz wykonawców instalacji fotowoltaicznych w Pułtusku, postaw na firmę, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania. Nasza oferta obejmuje moduły fotowoltaiczne oparte o sprawdzone a jednocześnie nowatorskie technologie. Możesz dzięki temu zyskać znacznie wyższą wydajność systemu, niż oferują te proponowane dotychczas. Na czym polega ich wyjątkowość?

  1. Stosujemy mikroinwertery, które w przeciwieństwie do inwertera centralnego pozwalają pozyskiwać energię także wtedy, gdy jeden z paneli działa gorzej, bo na przykład jest zacieniony.
  2. Wykorzystujemy wytrzymałe i niepalne moduły typu szkło-szkło wyposażone w powłokę samoczyszczącą.
  3. Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy podzespołów, które sprowadzamy od europejskich dostawców.

Dodatkowo zamawiając montaż instalacji fotowoltaicznej w Pułtusku, otrzymujesz 30 lat gwarancji. Jesteśmy pewni jakości, którą oferujemy, dlatego nie musisz obawiać się o awarie czy spadek wydajności działania systemu.

Dofinansowania fotowoltaiki w Pułtusku

Fotowoltaika to ekologiczne pozyskiwanie energii, na którym zyskuje środowisko naturalne. Dlatego rząd i samorządy przygotowały wiele ulg dla osób, które chcą zmienić źródło zasilania swojego domu w energię elektryczną. Możesz skorzystać między innymi z:

  • programu Mój Prąd,
  • programu Czyste Powietrze,
  • ulgi termomodernizacyjnej odliczanej od podatku PIT.

Nie wiesz, którą opcję wybrać? Skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, co będzie najbardziej opłacalne w Twoim przypadku i pomożemy przygotować wniosek o dotację.

Fotowoltaika to wymierne oszczędności wynikające z tańszej energii elektrycznej. Nie wiesz, ile dokładnie możesz zyskać, zamawiając montaż modułów w Pułtusku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny przygotowanej przez naszych ekspertów. Dowiesz się, po jakim czasie będzie mógł korzystać z darmowego prądu i jak dużo wydasz na montaż paneli. Dobierzemy dla Ciebie rozwiązania uwzględniające Twoje indywidualne potrzeby.

Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na zamówieniu fotowoltaiki w Pułtusku dostarczanej przez ekspertów w tej dziedzinie.