Fotowoltaika w Olsztynie – Twój sposób na prąd bez opłat!

Nie lubisz przepłacać? My też nie! Dlatego oferujemy Ci innowacyjne rozwiązania energetyczne, dzięki którym obniżysz wysokość rachunków za prąd. I to nawet o ponad 90%! Sekretem sukcesu jest instalacja fotowoltaiczna. Olsztyn to kolejne miasto, na którego terenie realizujemy swoje usługi. Zaufaj doświadczeniu evoENERGY i postaw na technologie, dzięki którym przez lata będziesz się cieszyć zielonym prądem ze Słońca!

Instalacje fotowoltaiczne w Olsztynie – jak to działa?

Zasada działania instalacji fotowoltaicznej jest bardzo prosta: panele fotowoltaiczne są wykonane z ogniw krzemowych. Kiedy pada na nie światło słoneczne, powstaje prąd stały. Trafia on do inwertera (lub mikroinwerterów), gdzie staje się prądem zmiennym o parametrach takich samych jak energia płynąca z sieci. Ponieważ produkujesz go samodzielnie, nie musisz za niego płacić!

Fotowoltaika przynosi Ci oszczędności na kilku polach:

  • korzystasz z darmowego prądu, przez co pobierasz znacznie mniej energii z sieci – może Ci być potrzebna np. po zmroku czy zimą, gdy liczba godzin słonecznych jest mniejsza,
  • możesz zwiększać autokonsumpcję poprzez zastosowanie magazynów energii i ciepła, co oznacza, że jeszcze efektywniej wykorzystujesz prąd ze Słońca,
  • nadwyżki energii wyprodukowane latem i wiosną możesz odsprzedać do sieci na uczciwych warunkach – pozyskane tak środki wykorzystasz przy rozliczeniu z zakładem energetycznym.

Dzięki temu Twoje rachunki za prąd mogą spaść nawet o 90%. Zastanów się, jak wykorzystasz zaoszczędzone środki!

Panele fotowoltaiczne w Olsztynie – tylko evoENERGY!

Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał fotowoltaiki w Olsztynie? Upewnij się, że realizujesz tę inwestycję ze sprawdzonym partnerem. Może to być evoENERGY. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. To jednak nie wszystko. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczne, markowe rozwiązania technologiczne. Takie, które zapewnią Ci maksymalne uzyski z fotowoltaiki na lata.

  • Korzystamy z modułów glass-glass szwajcarskiego producenta, z 30-letnią gwarancją.
  • Zamiast standardowych falowników wykorzystujemy mikroinwertery, dzięki którym zacienienie przestaje być problemem, podobnie jak np. uszkodzenie jednego modułu.
  • Stawiamy na precyzję montażu i dokładne wymiarowanie systemów PV – dzięki temu nie przepłacasz za moc, której nie potrzebujesz.
  • Pomagamy dopełnić formalności oraz uzyskać dotacje, np. z Mojego Prądu. Jeśli potrzebujesz, wesprzemy Cię przy znalezieniu najkorzystniejszej formy finansowania inwestycji.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz. Eksperci evoENERGY są do Twojej dyspozycji!