Instalacje fotowoltaiczne w Nowej Rudzie

Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną, zyskać niezależność energetyczną i mieszkać ekologicznie? Wybierz fotowoltaikę. Nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które oferujemy klientom z Nowej Rudy, działają wydajnie i mają bardzo niską awaryjność. Zawdzięczamy to stosowaniu nowych technologii, takich jak mikroinwertery i moduły szkło-szkło, a także wykorzystywaniu wysokiej klasy komponentów od renomowanych producentów.

Wiemy, że dla naszych klientów liczy się przede wszystkim to, ile mogą zyskać na montażu instalacji fotowoltaicznej. Taka inwestycja stanowi spory koszt, jednak po okresie zwrotu generuje wyłącznie zyski. Możesz korzystać z darmowej energii i nie martwić się wahaniami cen na rynku prądu.

Chcesz wiedzieć, po jakim czasie wydatek się zwróci i ile możesz zaoszczędzić? Zamów bezpłatną wycenę lub skorzystaj z wygodnego kalkulatora. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, która uwzględni Twoje indywidualne zapotrzebowanie na energię i parametry techniczne budynku, takie jak nachylenie dachu czy odległość od ewentualnych przeszkód.

Finansowanie fotowoltaiki w Nowej Rudzie – jakie wybrać?

Dla osób z Nowej Rudy, które są zainteresowane założeniem modułów fotowoltaicznych, są dostępne różnego typu preferencyjne metody sfinansowania takiej inwestycji. Klienci mogą skorzystać między innymi z:

  • programów rządowych i samorządowych,
  • kredytów,
  • leasingu,
  • ulgi termomodernizacyjnej od podatku PIT.

Warto śledzić terminarze zgłaszania się po takie ulgi, ponieważ można na tym sporo zyskać. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić lub potrzebujesz wsparcia w dopełnieniu formalności, z przyjemnością Ci pomożemy.

Już od wielu lat zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych nie tylko w nowej Rudzie, ale też w całej Polsce. Wyposażyliśmy w panele liczne gospodarstwa domowe, rolne i zakłady przemysłowe. Dzięki nam ich użytkownicy mogą korzystać z darmowej energii – i obniżać koszty eksploatacyjne budynków.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej lub zamówić bezpłatną wycenę montażu instalacji.