Fotowoltaika Tychy – panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

Budujesz lub remontujesz dom w Tychach i rozważasz inwestycję w OZE? Przekonaj się, że fotowoltaika nie musi być wydatkiem, który zmusi Cię do oszczędzania i wyrzeczeń. Z evoENERGY przejdziesz przez cały proces szybko i bezstresowo. Dodatkowo damy Ci aż 30 lat gwarancji na nowoczesne moduły fotowoltaiczne typu szkło-szkło marki Bauer Solar. Przeprowadzimy audyt fotowoltaiczny i dopasujemy ofertę do potrzeb Twojego domu w Tychach.

Panele fotowoltaiczne w Tychach na każdą kieszeń

Instalacje fotowoltaiczne wciąż przecierają sobie drogę do przejęcia znaczącej roli w zaspokajaniu potrzeb energetycznych gospodarstw domowych, rolnych i firm. Pomimo to, nieustannie podlegają zmianom, w celu osiągnięcia jeszcze lepszych efektów prawy, jeszcze wyższej trwałości przy jak najniższej cenie. evoENERGY oferuje technologie, które są tego przykładem. Instalujemy nie tylko nowoczesne moduły fotowoltaiczne szkło-szkło firmy Bauer Solar, ale też systemy wyposażone w mikroinwertery zamiast jednego inwertera centralnego.

Interesuje Cię zielona energia? Chcesz obniżyć koszty utrzymania domu czy firmy w Tychach? Dobrze trafiłeś. Zapewnimy Ci ekologiczny, darmowy prąd, nowoczesne technologie i szybki montaż dzięki zasobom własnego magazynu.

Fotowoltaika na raty i z dofinansowaniem – poznaj dostępne możliwości

Zakup instalacji fotowoltaicznej z montażem w Tychach nie jest tani. Dlatego to koszty są głównym powodem, dla którego wielu klientów waha się lub rezygnuje z jej nabycia. My stosujemy politykę wsparcia również w tym obszarze. Jeśli nie dysponujesz środkami finansowymi na zakup modułów za gotówkę, rozwiążemy ten problem. Przejmiemy na siebie częściowy ciężar finansowania, dzięki atrakcyjnej formie płatności w 150 ratach. Dodatkowo pierwszą z nich zapłacisz dopiero po pół roku!

Odnawialne źródła energii przyczyniają się do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska. Dlatego ich instalację wspiera również państwo. Zależnie od sytuacji możesz starać się o dofinansowanie w ramach programów Mój Prąd i Czyste powietrze, a także skorzystać z rolniczej ulgi inwestycyjnej czy odliczyć inwestycję od podatku. Pomożemy Ci przygotować dokumenty lub znaleźć atrakcyjny kredyt na OZE.

Nie czekaj na lepszą okazję! Zielona energia jest już w zasięgu Twojej ręki. Skontaktuj się z evoENERGY, a my zadbamy o resztę.