Instalacje fotowoltaiczne w Stupsku – obniż rachunki za prąd. Ekologicznie!

Wyobraź sobie, że Twoje rachunki za prąd maleją nawet o ponad 90%. Nie do pomyślenia? A jednak! Właśnie takie możliwości daje fotowoltaika. Stupsk jest miejscowością, w której możesz skorzystać z tej nowoczesnej technologii. Podejmij współpracę z evoENERGY i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać przez jedną decyzję. Panele fotowoltaiczne na dachu wytworzą energię elektryczną ze słońca, która potem będzie mogła popłynąć do gniazdek w Twoim domu, gospodarstwie rolnym czy firmie. Zobacz, jakie to proste!

Fotowoltaika w Stupsku – jakie są zalety tego rozwiązania?

Słyszałeś, że po zmianie ustawy o OZE fotowoltaika przestała być opłacalna? Nic bardziej mylnego! Także na nowych zasadach, z net-billingiem, instalacja fotowoltaiczna to doskonały sposób na zwiększenie niezależności energetycznej. Zyskujesz potrójnie!

  • Po pierwsze, moduły fotowoltaiczne zamontowane na dachu pozwalają na produkcję darmowej energii elektrycznej – zawsze, gdy pada na nie słońce.
  • Po drugie, nadwyżki wyprodukowanego prądu możesz sprzedać do sieci, a uzyskane w ten sposób środki przeznaczyć na rachunki za energię pobieraną np. zimą, gdy słońca jest mniej. To zwiększa oszczędności, które przynoszą panele fotowoltaiczne.
  • Po trzecie, na instalacje fotowoltaiczne są dostępne liczne dofinansowania i dotacje. Te instrumenty finansowe sprawiają, że zwrot z inwestycji następuje w krótkim czasie!

Pamiętaj: fotowoltaika to inwestycja z 30-letnią gwarancją. Zacznij korzystać z jej możliwości już teraz!

Panele fotowoltaiczne w Stupsku? Tylko z evoENERGY?

Szukasz rzetelnego wykonawcy instalacji fotowoltaicznych w Stupsku? Postaw na współpracę z evoENERGY. Stoją za nami:

  • doświadczenie i tysiące wykonanych instalacji fotowoltaicznych,
  • zaawansowane technologicznie komponenty – sięgamy po markowe, europejskie panele glass-glass oraz mikroinwertery,
  • szybkie terminy realizacji – m.in. dzięki własnemu magazynowi fotowoltaiki,
  • pełen profesjonalizm,
  • wsparcie przy załatwianiu formalności, dotacji oraz finansowania inwestycji.

Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda nasza oferta. Skontaktuj się już teraz i zobacz, ile mogą wynieść Twoje oszczędności!