Fotowoltaika w Strzegowie – sposób na darmowy prąd

Czy wiesz, że prąd może być darmowy i możesz go wytworzyć samodzielnie? Rozwiązaniem, które to umożliwia, jest instalacja fotowoltaiczna. Strzegów to kolejna miejscowość, z której projekt możesz zrealizować przy wsparciu evoENERGY. Postaw na doświadczonego partnera i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!

Instalacja fotowoltaiczna w Strzegowie: dlaczego to rozwiązanie dla Ciebie?

Fotowoltaika jest technologią dostępną dla bardzo szerokiej grupy osób. Z instalacji mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak również gospodarstwa rolne oraz przedsiębiorstwa. evoENERGY wspiera wszystkich, którzy pragną sięgnąć po darmową, zieloną energię. Powód jest prosty: wiemy, jak bardzo się to opłaca!

Panele fotowoltaiczne to sposób na:

  • produkcję darmowej energii z OZE – powstaje ona dzięki promieniowaniu słonecznemu,
  • wsparcie środowiska naturalnego – moduły i pozostałe komponenty to rozwiązania zeroemisyjne, które nie naruszają równowagi ekologicznej,
  • znaczące obniżenie rachunków za prąd – instalacja fotowoltaiczna zasili Twój budynek w ciągu dnia, a nadprogramową energię wytworzoną np. wiosną i latem odsprzedasz do sieci, co pozwoli rozliczyć kilowatogodziny pobrane z ZE np. zimą.

Pamiętaj, że dobre panele fotowoltaiczne są objęte nawet 30-letnią gwarancją. A to najlepszy dowód na ich niesamowitą skuteczność i wysoką wydajność.

Jesteś zainteresowany? Zrealizuj swoją inwestycję z evoENERGY!

Panele fotowoltaiczne w Strzegowie – sięgnij po korzystne dotacje

Obawiasz się wysokich kosztów inwestycji w fotowoltaikę? Wbrew pozorom, wcale nie są one tak wysokie. Poza tym na panele fotowoltaiczne możesz uzyskać np. nisko oprocentowaną pożyczkę lub wziąć je w leasing (opcja dostępna dla firm). Pomożemy Ci znaleźć optymalną formę finansowania.

To jednak nie koniec! Instalacje fotowoltaiczne, podobnie jak inne technologie OZE, są objęte szerokim wsparciem. Możesz na nie np. uzyskać dotację z programu Mój Prąd, Czyste Powietrze, a także skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. evoENERGY pomoże Ci wykorzystać te narzędzia – tak, aby przyspieszyć czas zwrotu z inwestycji w fotowoltaikę.

Dowiedz się więcej, bez zobowiązań. Zadzwoń lub napisz do nas!