Fotowoltaika Tarnowskie Góry – panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

Posiadanie domu jednorodzinnego zapewnia swobodę, niezależność, intymność i przestrzeń prywatną. Z drugiej strony jego utrzymanie nie jest tanie, zwłaszcza jeśli musisz płacić wysokie rachunki za prąd. Jeśli masz elektryczne ogrzewanie podłogowe, korzystasz z wielu urządzeń AGD i maszyn w domowym warsztacie, z pewnością zużycie energii jest spore. To doskonały pretekst do tego, aby zainwestować panele fotowoltaiczne. Jeśli masz lub budujesz dom w Tarnowskich Górach, zachęcamy do kontaktu z evoENERGY. Przeprowadzimy audyt i zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Zainwestuj w tani i ekologiczny prąd w Tarnowskich Górach

Panele fotowoltaiczne cieszą się popularnością już od wielu lat. Pomimo to jednak wciąż jeszcze wiele osób waha się przed ich montażem, głównie z uwagi na wysokie ceny zakupu i instalacji. W evoENERGY rozwiewamy te mity. Nie tylko oferujemy korzystne ceny, ale też długie okresy gwarancji i możliwość spłaty inwestycji w korzystnych ratach. Jeśli chodzi o technologie, to mówimy o sobie, że zawsze płyniemy pod prąd. W praktyce oznacza to, ż nie boimy się nowości i dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie dobre, innowacyjne rozwiązania.

Instalujemy panele fotowoltaiczne w Tarnowskich Górach i okolicy, ale działamy też na terenie całego kraju. Proponujemy wysokiej jakości moduły marki Swiss Solar oraz Bauer Solar, na które producent udziela 30 lat gwarancji. Montujemy też zestawy hybrydowe z własnym bankiem energii oraz instalacje wyposażone w mikroinwertery.

Fotowoltaika z dofinansowaniem w evoENERGY

Masz problem ze zgromadzeniem kwoty niezbędnej na zakup instalacji z montażem w tarnowskich Górach? Proponujemy Ci rozwiązania, wśród których znajdziesz to najodpowiedniejsze dla Ciebie. Fotowoltaikę możesz u nas kupić na raty i w abonamencie. Dzięki temu będziesz ją spłacać w przystępnych kwotach miesięcznych, porównywalnych do tych, jakie obecnie płacisz za prąd. Po 10 latach przestaniesz płacić rachunki w ogóle i będziesz używać prądu za darmo.

OZE są obecnie promowane przez władze, dlatego możesz starać się o dofinansowanie z odpowiedniego programu. Do wyboru masz Czyste powietrze i Mój Prąd. Natomiast właścicielom firm proponujemy atrakcyjne umowy leasingowe i kredyty.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Konsultant z evoENERGY jest do Twojej dyspozycji.