Instalacje fotowoltaiczne w Ciechanowie – niezawodny sposób na niższe rachunki za prąd

Prąd to podstawowe medium w każdym domu czy firmie. Jednak ceny energii elektrycznej stają się coraz bardziej niepokojące. Ty również obawiasz się kolejnych podwyżek rachunków? Teraz już wcale nie musisz! Wystarczy, że skorzystasz z możliwości, jakie daje fotowoltaika. Ciechanów trafił na mapę miast, które są obsługiwane przez evoENERGY. Skorzystaj z naszego wsparcia i zacznij produkować prąd dla domu, gospodarstwa rolnego czy firmy zupełnie za darmo.

Fotowoltaika w Ciechanowie – jak to działa?

Ciechanów to miasto, w którym panele fotowoltaiczne widać na coraz większej liczbie dachów. Nie ma się czemu dziwić! To instalacja, dzięki której możesz wytwarzać energię elektryczną dzięki promieniowaniu słonecznemu. Naturalnie, ekologicznie, a przede wszystkim za darmo. Taki prąd może zasilić Twoje gniazdka podobnie jak energia z sieci.

Jak na tym oszczędzisz? Potrójnie!

  • Po pierwsze – w ciągu dnia będziesz wytwarzać darmową energię na własne potrzeby. Nie pobierzesz więc w tym czasie ani jednej kilowatogodziny z sieci.
  • Po drugie – nadprogramowy prąd, który powstanie wiosną i latem, możesz odsprzedać do sieci po stawkach regulowanych przez warunki rynkowe. Pozyskane w ten sposób środki pozwolą rozliczyć energię pobraną z zakładu, np. jesienią czy zimą.
  • Po trzecie – fotowoltaika w Ciechanowie jest objęta szerokim pakietem dotacji. Możesz skorzystać m.in. z dopłat z programów Mój Prąd czy Czyste Powietrze, jak również z ulgi podatkowej.

Chcesz wykorzystać potencjał tej technologii? Zgłoś się do naszych specjalistów i przekonaj, jakie to proste! Z evoENERGY w krótkim czasie moduły oraz mikroinwertery zagoszczą w Twoim domu czy firmie.

Panele fotowoltaiczne – Ciechanów jest obsługiwany prze evoENERGY

Montujemy panele fotowoltaiczne na terenie Ciechanowa. Współpraca z nami to gwarancja największych uzysków oraz bezpiecznej pracy systemu PV na lata. To możliwe, ponieważ:

  • korzystamy wyłącznie z europejskich, innowacyjnych komponentów – w tym ze szwajcarskich modułów glass-glass z 30-letnią gwarancją oraz z mikroinwerterów,
  • precyzyjnie wymiarujemy instalacje – tak, aby zoptymalizować koszty i zmaksymalizować potencjał pozyskiwania energii,
  • zapewniamy szybkie wykonanie każdego zlecenia,
  • gwarantujemy dodatkowe usługi, np. mycie paneli fotowoltaicznych.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz i przekonaj się, jak wiele pozwoli Ci zaoszczędzić instalacja fotowoltaiczna od evoENERGY!