Fotowoltaika w Mławie – zaoszczędź na rachunkach za prąd nawet do 94%!

Coraz bardziej martwią Cię kolejne podwyżki prądu i chcesz się uchronić przed wysokimi rachunkami za energię? Wcale nie jesteś skazany na przepłacanie. Wręcz przeciwnie! Jest prosty sposób na to, żeby zwiększyć niezależność energetyczną w domu czy w firmie. To fotowoltaika. Mława to miasto, w którym w tym zakresie możesz skorzystać ze wsparcia evoENERGY. Zamontujemy nowoczesne panele fotowoltaiczne i pozostałe komponenty, aby popłynął do Ciebie darmowy, zielony prąd.

Panele fotowoltaiczne w Mławie – postaw na współpracę z ekspertami

Za nami tysiące wykonanych instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Pracujemy także w Mławie, a tym, co nas wyróżnia, jest staranny dobór komponentów fotowoltaiki. Stawiamy m.in. na:

  • wysokiej klasy, europejskie moduły fotowoltaiczne – m.in. typu glass-glass oraz bifacial,
  • mikroinwertery, które są doskonałym rozwiązaniem m.in. przy problemach z zacienieniem terenu i zapewniają maksymalną wydajność instalacji.

Dobierzemy komponenty w taki sposób, aby Twoja instalacja fotowoltaiczna dostosowała się do obecnych zasad rozliczania nadwyżek z PV: net-billingu. Pomożemy Ci zwiększyć autokonsumpcję, aby Twoje oszczędności uzyskane dzięki fotowoltaice rosły z roku na rok.

Panele słoneczne w Mławie? To się opłaca!

Fotowoltaika to inwestycja w OZE, czyli odnawialne źródła energii. Dlatego możesz liczyć na szeroką gamę dopłat i innych zachęt finansowych. Są one dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i rolników czy przedsiębiorców. Wśród popularnych programów można wyróżnić np.:

  • Mój Prąd – obecnie maksymalna wysokość dotacji może wynieść aż 20 500 zł,
  • Czyste Powietrze – tu warto połączyć inwestycję z montażem pompy ciepła. To również nasza specjalność;
  • ulgę termomodernizacyjną od podatku VAT.

Samą inwestycję sfinansujesz zaś np. w ramach dogodnego, nisko oprocentowanego kredytu lub – gdy prowadzisz działalność – leasingu.

Fotowoltaika w Mławie to rozwiązanie, dzięki któremu zaczniesz produkować własny, darmowy prąd. Skontakuj się z nami – uzyskaj bezpłatną wycenę i zobacz, ile zaoszczędzisz!