Instalacje fotowoltaiczne w Szczytnie: darmowy prąd na wyciągnięcie ręki!

Prąd jest potrzebny do zasilenia niemal wszystkich instalacji w domu, gospodarstwie rolnym czy firmie. Jednak stawki za energię elektryczną z roku na rok rosną w coraz szybszym tempie. Jak ograniczyć wydatki na nią? Dobrym sposobem może być fotowoltaika. Szczytno jest miastem, w którym możesz nawiązać współpracę z evoENERGY. Zaprojektujemy i wykonamy Twoją instalację fotowoltaiczną od A do Z. Sprawdź szczegóły!

Fotowoltaika w Szczytnie? Dobre rozwiązanie!

Fotowoltaika to prosty i sprawdzony sposób na darmową energię elektryczną dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Wystarczy, że na Twój dach trafią dobrej klasy panele fotowoltaiczne, aby do gniazdek popłynął bezpłatny, zielony prąd pozyskany z OZE. Wszystko za sprawą promieni słonecznych – padając na moduły wykonane z ogniw krzemowych, wywołują one zjawisko fotowoltaiczne. W efekcie powstaje prąd stały. Po przetworzeniu przez mikroinwertery można go wykorzystać do zasilania instalacji w domu czy w firmie.

W efekcie, decydując się na instalację fotowoltaiczną:

  • zaspokajasz ogromną część potrzeb energetycznych w budynku za pomocą darmowego prądu,
  • obniżasz rachunki z zakładu energetycznego – to możliwe również dzięki korzystnemu systemowi rozliczania nadwyżek prądu wyprodukowanego przez fotowoltaikę (net-billing),
  • zwiększasz swoją niezależność energetyczną,
  • śpisz spokojnie, bez obaw o kolejne podwyżki stawek za prąd.

Pamiętaj też, że inwestycje w OZE, a więc również w instalacje fotowoltaiczne w Szczytnie, są objęte dofinansowaniami. Możesz m.in. otrzymać dotacje z programów Mój Prąd lub Czyste Powietrze, a także skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

Panele fotowoltaiczne w Szczytnie – postaw na zaawansowaną technologię

W evoENERGY korzystamy wyłącznie z europejskich, markowych komponentów fotowoltaicznych. To daje gwarancję niezawodnej jakości i bezpieczeństwa pracy każdego systemu PV, który zamontujemy. Wykorzystujemy m.in. szwajcarskie panele fotowoltaiczne typu bifacial, szkło-szkło, które mają aż 30-letnią gwarancję. Opieramy się też na mikroinwerterach, które radzą sobie np. z problemem zacienienia.

Zapewniamy ponadto:

  • sprawną realizację każdego zlecenia,
  • uczciwą i przejrzystą wycenę na początku współpracy – bez ukrytych kosztów,
  • wsparcie przy uzyskaniu finansowania oraz dotacji, a także załatwianiu wszystkich formalności.

Zgłoś się do nas i przekonaj, jak wiele możesz zyskać dzięki fotowoltaice