Fotowoltaika w Gdańsku

Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Zależy Ci na tym, by mieszkać bardziej ekologicznie? Rozwiązaniem jest instalacja fotowoltaiczna. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać w Gdańsku nie tylko klienci indywidualni, ale także przedsiębiorcy i rolnicy. Dlaczego warto?

Przede wszystkim działanie instalacji fotowoltaicznej pozwala na produkowanie darmowej energii. Promienie słoneczne są przetwarzane na prąd elektryczny, który może zasilić urządzenia znajdujące się w Twoim domu, budynku przemysłowym lub rolniczym. Jednym słowem – oszczędzasz, ponieważ w momencie, w którym inwestycja w system się zwróci, możesz korzystać z bezpłatnej energii.

Co więcej, dzięki nowoczesnym technologiom, które wykorzystujemy, produkowanie energii odbywa się jeszcze bardziej efektywnie. Sprawdź dlaczego.

Instalacje fotowoltaiczne w Gdańsku – dlaczego warto?

Wiemy, że dla naszych klientów z Gdańska i okolic liczą się przede wszystkim oszczędności, Dlatego stawiamy na rozwiązania, które poprawiają wydajność działania modułów, a także obniżają ich awaryjność.

Korzystając z naszych usług, zyskujesz:

  • aż 30 lat gwarancji,
  • moduły szkło-szkło, które same się czyszczą i są niepalne,
  • technologię Bifacial – panele są wyeksponowane na promienie słoneczne z dwóch stron, dlatego pobieranie energii odbywa się wydajniej,
  • podzespoły od renomowanych, europejskich dostawców.

Jednak to nie wszystko. Wykorzystujemy mikroinwertery, które pozwalają działać instalacji z pełną mocą, nawet jeśli jeden z modułów jest zacieniony lub uszkodzony. Dzięki temu system działa wydajniej, a Ty możesz szybciej cieszyć się całkowicie darmową energią.

Dopłaty do instalacji fotowoltaicznych w Gdańsku

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem systemu fotowoltaicznego w Gdańsku, możesz skorzystać z atrakcyjnych form finansowania takiej inwestycji. Szczególnie polecamy:

  • kredyty na preferencyjnych warunkach,
  • programy rządowe i samorządowe,
  • ulgę termomodernizacyjną, którą można odliczyć od podatku PIT.

Nie wiesz, która opcja sprawdzi się najlepiej? Skontaktuj się z nami – doradzimy Ci, co wybrać.