Fotowoltaika Jaworzno – panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

W dobie zanieczyszczenia środowiska i wyczerpywania się paliw kopalnych odnawialna energia słoneczna z pewnością stanowi przyszłość. Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych, nie tylko wykazujesz się postawą eko, ale też zyskujesz wymierne korzyści. Jeśli masz dom, firmę lub gospodarstwo rolne w Jaworznie, dzięki evoENERGY obniżysz koszty utrzymania i pozbędziesz się rachunków za prąd. Skontaktuj się z nami i sprawdź, dlaczego to jest możliwe!

Instalacja fotowoltaiczna w Jaworznie bez obciążania budżetu

Jeśli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego w Jaworznie lub prowadzisz w jego okolicy gospodarstwo rolne, z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad inwestycją w panele fotowoltaiczne. Kalkulując koszty zakupu, mogłeś mieć przekonanie, że jest to wydatek przekraczający twoje możliwości finansowe. W evoENERGY udowadniamy, że nie musi tak być.

Naszym credo jest stworzenie takich warunków finansowania, które pozwolą na zakup fotowoltaiki w Jaworznie każdemu zainteresowanemu klientowi? Jak to robimy? Stworzyliśmy atrakcyjny system płatności w ratach, dzięki któremu miesięczny koszt instalacji fotowoltaicznej nie przekroczy wysokości płaconych przez Ciebie obecnie rachunków za prąd. Do wyboru masz abonament na 120 miesięcy oraz evoRatkę na 150 miesięcy z odroczoną płatnością pierwszej raty. Pomagamy też składać wnioski o dofinansowanie z programów rządowych Mój Prąd i Czyste Powietrze oraz kredytów i leasingu.

Nowoczesna technologia z gwarancją na 30 lat

Jednym z pytań, jakie stawiają nam klienci jest to o czas pracy typowej instalacji fotowoltaicznej. Współpracując z evoENERGY zyskujesz znacznie więcej ni z w innych firmach. Mamy bowiem dla Ciebie nowoczesne i wyjątkowo wytrzymałe, dwustronne moduły fotowoltaiczne typu szkło-szkło produkowane przez firmę Bauer Solar. Gwarancja na nie wynosi maż 30 lat.

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wprowadziliśmy też do oferty instalacje, w których tradycyjny inwerter centralny zastąpiliśmy szeregiem mikroinwerterów. Dzięki nim Twoja fotowoltaika będzie dostarczać prąd nawet wtedy, gdy jeden z paneli zawiedzie z powodu zabrudzenia lub zacienienia.

Masz jeszcze wyższe wymagania? Zadzwoń, a zaproponujemy Ci zestawy hybrydowe w Jaworznie, dzięki którym będziesz w pełni samowystarczalny.