Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój – panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

Jastrzębie-Zdrój jest jedną z wielu miejscowości, w których aktywnie rozwija się budownictwo jednorodzinne. Jeśli zaliczasz się do grona posiadaczy własnej nieruchomości lub planujesz budowę domu, zrób jeszcze jeden krok do przodu i zainwestuj w fotowoltaikę. Za jej pomocą wyprodukujesz darmową energię i znacznie obniżysz koszty eksploatacji budynku. Dodatkową korzyścią będzie wzrost jego wartości, jeśli w przyszłości zdecydujesz się na sprzedaż.

Nowoczesne moduły fotowoltaiczne z gwarancją na 30 lat!

Pomimo niemałych kosztów, jakie trzeba ponieść na zakup i montaż instalacji, dzięki ofercie evoENERGY możesz przejść przez cały proces bezboleśnie i bezstresowo. Nie tylko zaopiekujemy się Tobą na każdym etapie realizacji inwestycji, ale zaproponujemy też rozwiązania, które będą przynosić korzyści długofalowo. Proponowane przez nasz moduły fotowoltaiczne mają bowiem aż 30 lat gwarancji. Ponadto na montaż fotowotaiki w Jastrzębiu-Zdroju udzielamy 15 lat Totalnej Gwarancji, a na mikroinwertery – 12 lat.

Planujesz dłuższy wyjazd i chcesz jak najszybciej sfinalizować montaż fotowoltaiki w jastrzębiu-Zdroju? My wykonamy go dla Ciebie błyskawicznie. Dysponujemy własnym magazynem, w którym znajdują się wszystkie niezbędne komponenty. Dlatego nie musimy ich sprawdzać, przedłużając tym samym termin realizacji zlecenia. Mamy nowoczesne, dwustronne moduły glass-glass, mikroinwertery i inne elementy instalacji.

Dopasujemy instalację do potrzeb Twojej firmy, domu czy gospodarstwa w Jastrzębiu-Zdroju

Prawidłowo zaprojektowana i właściwie wykonana instalacja fotowoltaiczna musi dostarczać tyle prądu, aby zaspokoić potrzeby energetyczne obiektu. Jesteśmy dokładni i nie pracujemy w ciemno. Dlatego wykonanie projektu zawsze poprzedza audyt fotowoltaiczny. Na jego podstawie oceniamy moc elektrowni oraz możliwości techniczne jej montażu. Jeśli ustawienie budynku czy nachylenie i zacienienie dachu nie są odpowiednie, zamontujemy panele na gruncie.

To jeszcze nie wszystkie korzyści, jakie niesie współpraca z evoENERGY. Przyjmujemy płatności w ratach, pomagamy w uzyskaniu dofinansowania, kredytu czy leasingu. Doradzamy też w kwestii fotowoltaiki. Zadzwoń do nas i sprawdź!