Instalacje fotowoltaiczne: Lidzbark. Zainwestuj w darmową energię!

Wcale nie trzeba płacić za energię elektryczną. Możesz ją produkować samodzielnie, z darmowego, naturalnego źródła, jakim jest promieniowanie słoneczne. Właśnie tak działa fotowoltaika. Lidzbark jest kolejnym miastem na mapie, w którym możesz zrealizować inwestycję w tę technologię z naszą pomocą. Poznaj warunki i przestań płacić wysokie rachunki za prąd. To prostsze niż myślisz!

Panele fotowoltaiczne w Lidzbarku – jak wygląda ich montaż?

Chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje instalacja fotowoltaiczna? Dobry wybór! Zwłaszcza, że proces projektowania i montażu modułów oraz pozostałych komponentów jest prostszy niż się wydaje. Zobacz, jak to działa!

  1. Zgłaszasz się do evoENERGY, aby otrzymać bezpłatną wycenę instalacji. Poprosimy Cię o rachunki za prąd i uzyskamy dodatkowe informacje, które pozwolą nam ocenić, jaka powinna być moc instalacji fotowoltaicznej dla Twojego domu, gospodarstwa rolnego czy firmy.
  2. Wykonujemy projekt i dobieramy komponenty – pracujemy wyłącznie na bazie paneli fotowoltaicznych i inwerterów europejskich producentów. Stawiamy na sprawdzoną jakość bez kompromisów.
  3. Pomagamy Ci dopełnić formalności związanych z uruchomieniem fotowoltaiki. Ustalamy też zasady finansowania. Jeśli potrzebujesz wsparcia przy uzyskaniu pożyczki lub leasingu (firmy) – otrzymasz je.
  4. Nasi specjaliści wykonują montaż w dogodnym dla Ciebie terminie. Instalacja jest uruchamiana i możesz korzystać z darmowego prądu.
  5. Pomagamy Ci pozyskać dotację na instalację fotowoltaiczną. Lidzbark oferuje wiele możliwości – m.in. w ramach programów Mój Prąd i Czyste Powietrze.

Fotowoltaika w Lidzbarku – zainwestuj i zwiększ niezależność energetyczną

Montaż instalacji fotowoltaicznej to prosta droga do radykalnego obniżenia rachunków za prąd. Większość energii wyprodukujesz samodzielnie, a jej nadwyżki sprzedaż do sieci po atrakcyjnej stawce. Uzyskane w ten sposób środki wykorzystasz na rozliczenie prądu pobranego z sieci. Tak właśnie działa net-billing.

Chcesz wiedzieć, ile dokładnie będzie Cię kosztować fotowoltaika i jak wiele możesz zyskać? Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już teraz!