Fotowoltaika Piekary Śląskie – panele i instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób prywatnych

Piekary Śląskie to jedno z wielu miast, w którym nasza firma realizuje inwestycje z dziedziny fotowoltaiki. Łącznie w całej Polsce wykonaliśmy ich już ponad 2 000, zdobywając doświadczenie, dzięki któremu możemy rozwiązać każdy problem techniczny. Pomaga nam ono również w dostosowywaniu systemów do potrzeb i oczekiwań klientów, którzy chcą korzystać z darmowego, ekologicznego prądu. evoENERGY to firma, której warto zaufać, dlatego jeśli mieszkasz w Piekarach Śląskich i chcesz zlecić instalację paneli, zachęcamy do kontaktu z nami.

Jedna technologia – wiele rozwiązań, czyli darmowy prąd dla każdego

Fotowoltaika jest dziedziną przyszłości, która nieustannie będzie się rozwijać. Dlatego warto wyprzedzić nowe trendy i zadbać o montaż paneli fotowoltaicznych już teraz. W efekcie, zanim Twoi sąsiedzi zdecydują się na ich zakup, ty już spłacisz instalację i będziesz się cieszyć darmowym prądem. Nie musisz się zastanawiać, czy wybrana technologia się nie zestarzeje. W evoENERGY stawiamy wyłącznie na rewolucyjne rozwiązania, dlatego pod tym względem wyprzedzamy czas i konkurencję.

Co możemy Ci zaoferować? Zamontujemy moduły fotowoltaiczne typu szkło-szkło, wykonane w najnowszej technologii przez firmę Bauer Solartechnik GmbH. Naszą instalację wyposażymy w mikroinwertery, dlatego jeśli których z paneli przesłoni cień, nie straci ona na wydajności. Jeśli masz dom letniskowy w Piekarach Śląskich, zaproponujemy Ci zestaw hybrydowy z własnym magazynem energii. Dzięki temu pozostaniesz niezależny od dostaw w sieci.

Dofinansowania fotowoltaiki w Piekarach Śląskich

Odnawialne źródła energii cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na ich czysty, ekologiczny charakter. Z tego powodu, decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Piekarach Śląskich, możesz starać się o dofinansowanie. Państwo wspiera pod tym względem osoby prywatne i rolników. Ponadto jako osoba prywatna przy wypełnianiu rocznej deklaracji PIT możesz odliczyć od dochodu aż 53 000 zł wydanych na taką inwestycję.

Firmom doradzamy, jak uzyskać korzystny kredyt na fotowoltaikę lub jak podpisać umowę leasingową. Oferujemy też możliwość spłaty inwestycji w ratach w ramach abonamentu lub systemu evoRATKA. Sprawdź, ile Ty zapłacisz za panele fotowoltaiczne w Piekarach Śląskich i gdzie możesz starać się o dofinansowanie. Zadzwoń, pomożemy Ci podjąć decyzję.