Fotowoltaika
Dla domu

Szacunkowy koszt, zasady działania i zwrot z inwestycji

Gdy słońce spłaca instalację

Na pewno zadajesz sobie pytanie czy stać mnie na instalacje fotowoltaiczną? Jeśli płacisz rachunki za prąd conajmniej 150 zł, to TAK!

Zaproponujemy Ci finansowanie, którego rata nie będzie przekraczała dotychczasowych wydatków za energię.
Instalacja bedzie się spłacała sama. Będziesz miał darmowy prąd ze Słońca, a środki z puli „na prąd” przesuniesz po prostu do puli „czasowa spłata instalacji”.Po pewnym czasie, gdy okres finansowania się skończy, instalacja będzie pracować wyłącznie dla Ciebie.

 

 

Jak to działa?

5 kroków do Twojej instalacji fotowoltaicznej

1

Dobry start

Jeżeli sobie tego życzysz, spotykamy się u Ciebie. Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania, analizujemy Twoje rachunki, przeprowadzamy wizję lokalną (audyt). Na tej podstawie przygotowujemy skrojoną na miarę ofertę wraz z projektem Twojej instalcji fotowoltaicznej, z analizą jej opłacalności i możliwościami finansowania.

2

Decyzja

Zapoznałeś się z naszą ofertą? Jesteś zdecydowany na współpracę z nami. Świetnie! Przedstawiamy Ci naszą umowę. Razem ją omawiamy i dogrywamy terminy realizacji.

3

Finansowanie i formalności

Nie chcesz wydawać swojej gotówki na instalację? Nie ma problemu. Zaproponujemy Ci finansowanie Twojej instalacji: pożyczka, kredyt, leasing, dotacja. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę i wyręczymy Cię w spotkaniach w Zakładzie Energetycznym, bankach i urzędach.

4

Montaż

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, jesteśmy u Ciebie maksymalnie w 21 dni po podpisaniu umowy. Wcześniej zamawiamy towar i przywozimy go do Ciebie (również w ustalonym terminie). Montaż trwa maksymalnie 2-5 DNI. Wykonują go certyfikowani monterzy z doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą.

5

Monitoring i serwis

Nasza obsługa nie kończy się na przysłowiowym „zamknięciu bramy” przez ekipę instalacyjną. Ciągle monitorujemy pracę Twojej instalacji. Kiedy widzimy, że nie pracuje optymalnie (według standardów) wysyłamy ekipę serwisową.

NASZE REALIZACJE

ile płacisz za prąd?

Okres rozliczeniowy

Planowana lokalizacja instalacji fotowoltaicznej:

Wypełnij wszystkie pola

Rocznie płacisz za energię

--

Zużycie energii

-- kWh

ilość paneli fotowoltaicznych

-- sztuk

Przez 25 lat wydasz na prąd aż

--

Wielkość instalacji

-- kWh

Powierzchnia potrzebna do montażu paneli fotowoltaicznych

-- m2

Nie musi tak być!

Fotowoltaika pozwoli Ci zaoszczędzić

90%

Porozmawiaj z nami.

Sprawdź możliwości bez zobowiązań.

Konkretna oferta dla Ciebie – bez zobowiązań

    Interesuje mnie:

    Wpisz dodatkową informację

    Prosimy o akceptację poniższych pól: