Z fotowoltaiką każdy
biznes się opłaci

Biznes wolny od podwyżek cen prądu

Kompleksowa
modernizacja przedsiębiorstwa

Panele fotowoltaiczne

Optymalizacja kosztu zakupu energii

Termomodernizacja

Modernizacja oświetlenia

Co zyskujesz?

Redukcja kosztów

Proekologiczny wizerunek firmy

Niezależność od podwyżek cen energii

Szybki zwrot z inwestycji

Finansowanie - dopasowane tak, aby nie obciążać budżetu firmy

Wzrost rentowności firmy

Nasze realizacje

Jak sfinansować modernizację przedsiębiorstwa?

Jako jedyni z nielicznych na ryku przywiązujemy ogromną uwagę do tego, aby realizowane przez nas projekty mogły być korzystnie finansowane.

Leasing

Finansowanie PFRON

Dofinansowanie z UE

Zaproponujemy Państwu finansowanie (leasing,kredyt), ustalimy wysokość rat za instalację tak, żeby nie przekraczały dotychczasowych wydatków za energię.

Instalacja będzie spłacała się sama.
Zyskają Państwo darmowy prąd ze Słońca, a środki z puli „na prąd” przeniosą się od puli „czasowa spłata instalacji„. Po pewnym czasie, gdy okres finansowania się skończy, instalacja będzie pracowała już wyłącznie dla Państwa.

Zatrudniasz ponad 200 osób? Płacisz składki PFRON?

Dzięki wiedzy Naszej spółki córki evoSolutions i razem z Nią sfinansujemy Twoją instalację składkami PFRON które płacisz.
Chcesz dowiedzieć się więcej,

Skontaktuj się z doradcą evoSolutions tel. +48 792359767

Analizujemy prawdopodobieństwo otrzymania dofinansowania przez Naszych klientów!! Realizujemy tylko te projekty o dofinansowanie, których potencjał oceniamy jako wysoki. To gwarantuje naszą skuteczność. Ty zyskujesz ZAUFANEGO PARTNERA!!!

Zobacz ile można zaoszczędzić:

Symulacja oszczędności z dotacją UE

Cena instalacji 40kWp 38 000 zł 220 000 zł
Wyoskość dotacji do 85%
Oszczędność Twojej firmy po 25 latach 650 000 zł 0 zł

Przy zużyciu własnym na poziomie 90% i inflacji 2,5% inwestycja zwróci się już po 1 roku i 6 miesiącach.

Jak pracujemy?

1

Dobry start

Jeżeli sobie tego życzysz, spotykamy się u Ciebie. Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania, analizujemy Twoje rachunki, przeprowadzamy wizję lokalną (audyt). Na tej podstawie przygotowujemy skrojoną na miarę ofertę wraz z projektem Twojej instalcji fotowoltaicznej, z analizą jej opłacalności i możliwościami finansowania.

2

Decyzja

Zapoznałeś się z naszą ofertą? Jesteś zdecydowany na współpracę z nami. Świetnie! Przedstawiamy Ci naszą umowę. Razem ją omawiamy i dogrywamy terminy realizacji.

3

Finansowanie i formalności

Nie chcesz wydawać swojej gotówki na instalację? Nie ma problemu. Zaproponujemy Ci finansowanie Twojej instalacji: pożyczka, kredyt, leasing, dotacja. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę i wyręczymy Cię w spotkaniach w Zakładzie Energetycznym, bankach i urzędach.

4

Montaż

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, jesteśmy u Ciebie maksymalnie w 21 dni po podpisaniu umowy. Wcześniej zamawiamy towar i przywozimy go do Ciebie (również w ustalonym terminie). Montaż trwa maksymalnie 2-5 DNI. Wykonują go certyfikowani monterzy z doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą.

5

Monitoring i serwis

Nasza obsługa nie kończy się na przysłowiowym „zamknięciu bramy” przez ekipę instalacyjną. Ciągle monitorujemy pracę Twojej instalacji. Kiedy widzimy, że nie pracuje optymalnie (według standardów) wysyłamy ekipę serwisową.

Opinie naszych klientów

Zobacz

Konkretna oferta
dla Ciebie – bez zobowiązań

    Interesuje mnie:

    Wpisz dodatkową informację

    Prosimy o akceptację poniższych pól: